Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek is szokott lenni,...

Veletek is szokott lenni, hogy msnen rád írnak és? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy-két ismerősöm aki ilyen.Rám ír mondjuk osztálytársam vagy valami ismerősöm,aztán visszaköszönök neki és egyszerűen sose ír semmit elvárja hogy én beszéljek..De komolyan ha én nem beszélnénk akkor semmi.Akkor minek ír rám? meg van hogy fél óra múlva válaszol.. miéért miéért?:D:D veletek is van ilyen? miért csinálják ezt?xD ha én valakire ráírok azért teszem hogy beszélgessek vele nem azért hogy majd dumáljon magába.
2011. aug. 4. 16:53
 1/2 dirtboy ***** válasza:
szard le az ilyen embereket,ha nem válaszol lépj ki a beszélgetésből és csináld amit előtte csináltál,nekem is néha le kell b aszni a haverokat hogy na mi van már hol van,ha sokáig nem válaszol kilépek és kész,nem fogok rájuk annyit várni mit képzelnek ezek.Én is ha beszélek valakivel akkor csak oda figyelek hogy rögtön tudjak válaszolni ne keljen várnia,ugyan ezt fordítva is elvárom.
2011. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamóca.. ***** válasza:

ezért nem msnezek. többek között... meg azért, mert hiába írom ki akkora betűkkel mint egy lóf*sz hogy NEM VAGYOK BAASZDMEG, akkor is rámír, és akkoris 5 perc után hattyú halálávál elköszönöm megsértődve, hogy "jóóólátom nem érdekellek na sziaa, majd beszélünk ha lesz hozzá kedved". FUCK!.

meg ugye az ismeretlenek akik felvesznek és "helo kivagy?" sütőtök ba.szdki, hangyabéllel töltve. kilennék...

2011. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!