Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj van a MINECRAFT-ommal,...

Zsófi0657 kérdése:

Baj van a MINECRAFT-ommal, mit tehetnék ellene? :/

Figyelt kérdés

Aki játszik ezzel a játékkal érti miről beszélek. Imádok játszani, és elég sokat is szoktam, de már hetekkel, hónapokkal ezelőtt észre vettem hogy nagyon laggol az egész játék. Ez mint tudjátok ti is nagyon zavaró tud lenni, de mivel eddig egy eléggé régi operációs rendszerrel rendelkező gépen játszottam azt hittem a számító gép hiába a lagg. 1.8-as néhány moddal kiegészített minecrftal játszottam. Aztán a napokban kaptam egy laptopot Winodws 7-es operációs rendszerrel, 1.0.0-ás a mostani minecraftom néhány moddal, de a lagg így is jelen van. Fogalmam sincs mi lehet a baj, kérlek titeket segítsetek, mit tegyek ellene? :O


Annyi még hozzá tennék h lány vagyok :DD nem igazán értek a "kocka" a kifejezésekhez, úgyhogy légyszíves egyszerűen megfogalmazott válaszokat adjatok. :DD Köszi!!


2012. jan. 12. 13:44
 1/9 anonim válasza:
Laptopon ne játssz és főleg ne mod-olva! Nekem pl még el sem indítja (modolva). Esetleg nézd meg hány bit-es az operációs rendszer. (Számítógép - jobb klikk - Tulajdonságok - és ott lesz) Ha 32 bit-es akkor cseréld le 64 bit-esre elméletileg megoldja.
2012. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. :DD Mindjárt megnézem mit tehetek.
2012. jan. 12. 15:54
 3/9 A kérdező kommentje:
De tudod az egyik barátnőm is laptopon játszik, és neki tökéletes minden. :/ :OO
2012. jan. 12. 16:21
 4/9 adam988 válasza:
nekem nem indul el ezt írja ki org.lwjgl.LWJGLExceptionPixle format not accelerated
2012. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 adam988 válasza:
miért?
2012. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt a problémát az okozhatja hogy nem jól van letöltve a program. :/ Én ehhez nem értek..de nézz utána egy másik fajta letöltési formátumnak. :DD
2012. jan. 16. 20:45
 7/9 Mészáros Benjamin válasza:
Amúgy lehet laptopon játszani modolva is Lagg nélkül.Az unokatesóm is beletol mindenféle modot és 3 óra játék után is laggmentes.Nekem is laggolt,és furcsamódon én is elcsodálkoztam amióta vettem új grafikuskártyát azóta nekem se laggol.Meglepődtem én is hogy egy ilyen grafikájú játékot csak az új kártyám viszi laggmentesen?!És amúgy mennyi a Ramod?
2012. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 chrishu ***** válasza:
Szerezz be egy új videókártyát, tölts le hozzá egy drivert. Viszont ha ingyen meg szeretnéd úszni, szerezz be egy FPS növelő progit :)
2012. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 chrishu ***** válasza:
Ja és írd le a laptop konfigját, mivel ehhez a játékhoz kell pár giga ram, egy erős videókártya és egy jó proci!
2012. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!