Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne beszélje...

Mit tehetnék, hogy ne beszéljek "csapadékosan"?

Figyelt kérdés
Nem vicc! Nagyon köpködve beszélek, nem raccsolok, nem sejpítek, de még csak nem is hadarok, szóval semmi beszédhibám. Úgy vélem, a két metszőfogam közti félcentis rés miatt van minta ott szökne ki nagy nyomással a nyál. Tudom, hogy gusztustalan, és ha valahol hangosan kell vkinek beszélnem, mondjuk egy szórakozóhelyen akkor még jobban "vízágyuzok" a számmal. Segítsetek!
2012. jan. 2. 14:17
 1/9 szemerey ***** válasza:

:D

Bocs.

Unokahúgomnak is vannak rések a fogai között, még sem köpköd.

Próbálj meg nem túl nyitott szájjal beszélni.

Mióta áll fenn ez a problémád, és miben gátol?

2012. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudom de pár éve kaptam visszajelzéseket. Abban gátol, hogy valakivel közel szemtől szembe beszéljek. Néha én is meglepődöm a fényben megcsillanó nyálcseppektől, amiket kilövelek.
2012. jan. 2. 17:47
 3/9 szemerey ***** válasza:
Nem lehet,hogy sok a nyálad? Normális esetben nem tocsog tőle az ember szájürege. Gyűjtesd össze és nyeld le mielőtt kinyitnád a szádat.
2012. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szemerey ***** válasza:
gyűjtsd*
2012. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen a másik probléma , hogy kellemetlen a szájszagom. Most gondolom kirajzolódott előtted egy büdös kretén izzadságszagú molyember, de tényleg ezen kívül semmi visszataszító nincs bennem. Táncolok, sportolok, statisztáltam is már forgatásokon.
2012. jan. 2. 19:11
 6/9 A kérdező kommentje:
a szagos szájt azért mondtam ide, mert ha nyálamat összegyűjtöm és lenyelem száraz lesz a szám amitől szerintem még büdösebb lesz, amúgy ettől függetlenül jó ötlet köszönöm.
2012. jan. 2. 19:13
 7/9 szemerey ***** válasza:
Lehet nyitott a gyomorszájad. Vagy refluxos vagy. Fogaid rendben? Nem képzellek el, nem tudok betűkhöz társítani arcokat vagy illatokat :)
2012. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szemerey ***** válasza:
Szájszag ellen jó néha elrágcsálni eukaliptusz levelet, vagy szegfűszeget. Esetleg szájvíz. Illetve fogselyem rendszeres használata.
2012. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Satarina válasza:
Szájszag ellen egy kanál fahéj!
2012. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!