Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki három éves középiskolába...

Aki három éves középiskolába jár az attól még mehet egyetemre?

Figyelt kérdés
Idén fogom befejezni az általános iskolát és nem vagyok valami jó tanuló ezért valószinüleg hogy csak három évesre fognak felvenni, de én szeretnék azután még egyetemre is menni, lehetőleg művészetire.Lehetséges?
2012. jan. 12. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam még 3 éves középiskoláról.


3 éves szakmunkásképző és régen 2 éves szakiskola is volt, de ezek nem adtak érettségit. Érettségit nem adó képzés után nem lehet főiskolára sem egyetemre menni.


2 választásod van:

- vagy érettségit adó szakközépbe vagy gimibe mész,

- vagy 3 éves szakmunkás után leérettségizel (azt hiszem utána 3 éves képzés kb.) Tehát össz-vissz többet tanulsz így.


De hol látsz te 3 éves középiskolát?

2012. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én Szerbiában élek és itt van
2012. jan. 19. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy csoporttársam Ukrajnából, ő is 3 éves középsulit végzett. Eleinte még furcsa is volt, hogy csak 17 éves :)
2012. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!