Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a helyes döntés?

Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú..és én is neki! De a legjobb barátnőmnek is ő tetszik. a barátnőm nem tudja. Elmondani semmiképp sem szeretném neki mert ÉN ismerem, és egy életre megharagudna ha tudna azokrol a dolgokrol amit beszélek a fiúval. iszonyatosan tetszik a fiú de félek hogy kiderülnek a dolgok és a barátnőm nem lesz többé a barátnőm.
2012. jan. 11. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű a kérdés,mindkettőtöknek legyen a barátja:

[link]

2012. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sokat érek a válaszoddal..
2012. jan. 11. 23:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Többet,mint gondolod. :D De ha nem, hát nem...
2012. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mint egy brazil szappanoperában.
2012. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom xDD De sajnos ez van :/

HELP ME!!!

2012. jan. 11. 23:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Annak a részére dönts aki számodra fontosabb!Ennyi!

Ha nem megy akkor dobj fel egy érmét mert valakitől ígyis úgyis meg kell válnod.

És egy jó barátság többet ér pasinál akit lehet hogy úgyis megúnsz vagy valami másért fogtok majd szakítani.

Szerintem a lényeg :Legyél korrekt és közöld barátnőddel a szitut,beszéljétek meg egymással a dolgot ha erre nem vagy képes akkor nem vagy jobb mint egy riherongy!

Üdv!

2012. jan. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha folyton csak az jár az eszedben, hogy megbántod stb. lehet hogy sosem lesz pasid! Én értem a "legjobb barát" érzést és már tapasztaltam is. De ha nem cselekedsz, akkor lehet hogy végül sem te sem a barátnőd nem kapja meg a pasit :)
2012. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ebben az esetben a fiu kezeben van a dontes ,jarjal vele
2012. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyszerű. Kérdezd meg célozgatás nélkül, egyenesen a barátnődtől, hogy akar e valamit a sráctól. Ha igen, akkor menjen, ha nem, mondd meg neki, hogy akkor te mész.
2012. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a srác?
2012. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!