Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unom az életem, mit csináljak?

Unom az életem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Évek óta unom az életem, nem örülök semminek, nincs semmi hobbim. Ha hirtelen felindulásból bele kezdek valamibe, azt is nagyon hamar abba hagyom, nem tudok végig csinálni semmit. És tudom, hogy ez csak rinya rinya, mert basszus kelj fel menj ki az utcára, szedjél falevelet, menjél sportolni, tanulj valami újat, láss világot, de ááá. Nincs semmi kedvem semmihez, de mégis csinálnék valamit. Nem is tudom, hogy miért írtam ki ezt a kérdést, ez nem is kérdés csak magamnak beszélek mint egy bolond. Nem tudom gyerekek, nem tudom. Valaki lőjön le légyszi.
2012. jan. 10. 17:20
 1/7 anonim válasza:
22%
Keressétek először Isten országát, és mindenek megadatnak néktek. Még a boldogság is a fásultságodban
2012. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval legyek vallásos? Hát kösz nem. Nincs bajom a vallással, én is kipróbáltam, de ez nem nekem való. Nem tudok hinni senkinek az istenében.
2012. jan. 10. 17:26
 3/7 A kérdező kommentje:
De azért köszi, hogy segíteni próbáltál, még ha a magad módján is :) Amúgy kérdezhetek valamit? Miért fogalmazol ilyen "furcsán"? Itt a fórumon másoknál is már láttam ezt, érdekes... Az életben meg még paptól se tapasztaltam.
2012. jan. 10. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:

"Unalmas arc, félig kifestve -

Egy úri nõ lomhán kikel:

„Ah, kínos élet: reggel, estve

Öltözni és vetkezni kell!”

Ezt is hullámok nyelik el. "

(Arany János: Híd-avatás)

2012. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is unom a tied, ez van.

Figyu, ez egy szar világ, szar törvényekkel, mindenütt falakba ütközik az ember. Ha csinálnál valamit, azt csak meghatározott módon teheted, másképp nem, pedig a legynek se ártanál, de nem lehet, mert ilyen-olyan szokások és szabályok az utadba állnak. Hát sz.rok bele én is.

2012. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!