Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Néhány naponta magántelefonszá...

Néhány naponta magántelefonszámról hívnak, de amint felveszem, bontják a vonalat. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam rajta, hogy talán a szolgáltató automatája/ügyintézője, de akkor nincs értelme annak, hogy ahogy felveszem, azonnal vonalat bontanak.

Történt már valakivel hasonló?


2012. jan. 10. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
előfordulhat, hogy pénzt húz le, ha felveszed
2012. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Úgy is, hogy fél mp-ig van vonal, majd bontja?

Technikailag szerintem nem lehetséges belföldi hívásfogadásért fizetni.

2012. jan. 10. 11:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez tuti valami direkt marketing. Én is mindig így járok, utána aztán csak sikerül felhívniuk rendesen is. Ma is hívtak, megy körbe az országban valami egészségnap. Most már másodszorra sikerült vonalat kapniuk, ez rekordidő, először nekem is bontotta, és máskor van, hogy ötödszörre is bontja. Sz@r a rendszerük, vagy valami ilyesmi.
2012. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tévedsz, belföldiként jeleni meg a szám (vagy nem is jelenik meg szám, csak annyi, hogy magánszám) de maga a hívás egy külföldi szerveren keresztül történik.

Mindegy mennyit vagy vonalban, ha felveszed fizethetsz.

Vannak ilyen csalások, de nem utalok rá, hogy jelen esetben is ez történt. Csak vannak.

2012. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak nem a 06-1-814-7848-as szám?
2012. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem is a fenti számról hívogattak valami borotvát meg bizsut akartak rámsózni.

Ez a szám egy nagyon pofátlan marketing céghez tartozik, de nem az a felveszed és fizethetsz típus. Szóval bunkók, de nem a kapcsolás után a hívott fizet típusú átverés

2012. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem ír ki számot, így fogalmam sincs, ki lehet az. Akár egy unatkozó ismerős vagy facebook troll is lehet, de a nagyon gyors vonalbontás miatt inkább gépi háttérre gyanakszom, élő embernek nincs ilyen reakcióideje.
2012. jan. 10. 11:32
 8/10 A kérdező kommentje:
És, ismét hívtak. Most direkt nem szóltam bele, némán felvettem. Akkor is bontotta a vonalat. Ez valami technikai dolog lesz.
2012. jan. 10. 11:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán ne vedd fel.
2012. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Munka miatt kénytelen vagyok felvenni minden hívást, sajnos magamnak teszek kárt, ha egyszer ügyfelet nem veszek fel.
2012. jan. 10. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!