Miért sírunk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért, mert jó stresszlevezető, izomlazító hatása van, valamint megkönnyebül tőle az ember és aztán tisztább fejjel tud gondolkodni. Én ezt olvastam, de nálam nem így van. Én nem érzem, hogy könnyebb lenne utána, sőt... igaz, csak nagyon ritkán sírok. Mostanában haláleset miatt, ilyenkor pedig nyilván nem segít semmi...

2012. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szét vagyok esve... hülyén fogalmaztam meg a végét. Szóval, hogy ilyenkor nem érzem, hogy megkönnyebbülnék, ugyanúgy rosszul érzem magam utána is, nekem nem segít.
2012. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Hát igen, ezt tudom! De én például mostanában csak akkor sírok ha mélyponton vagyok az érzéseimmel! Meg ha sokáig maradok erős!
2012. jan. 8. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem. Igen, én is akkor szoktam, mikor teljesen padlón vagyok. Mostanában pedig sikerült rendesen padlót fogni. Nálam is úgy van, hogyha sokáig erős vagyok, akkor egy idő után megbosszulja magát és ki akar jönni, amit nem engedtem. Gondolom, ezzel mind így vagyunk:D
2012. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!