Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok esetleg valami...

Tudnátok esetleg valami oldalt vagy valamit linkelni, ahol van tutorial, hogyan tudok ilyesmi nyakláncokat esetleg karkötőket készíteni, vagy esetleg venni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon találok semmi ilyesmit neten, úgyhogy gondoltam készítek itthon én egy-két ilyet ajándékba a barátomnak, de nem tudom hogyan kezdjek neki :(
2012. jan. 7. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
mit takar az az "ilyesmi"?
2012. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a link lemaradt :)

[link]

2012. jan. 7. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:

A belinkelt képen már rajta is van, hogy kell ezeket elkészíteni...


Egyébként meg: [link]

2012. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi van a belinkelt képen?Azt én is látom hogy "csak kavics kell hozzá meg bőr" :) Konkrétan az érdekelne, hogy pl. hol lehet ilyen kis bőr nyakláncokat venni, aztán ha esetleg csontból akarnám a medált megcsinálni, akkor azt milyen szerszámmal kell megmunkálni, mivel tudok a csontba vagy a kőbe ilyen kis lyukat fúrni és bele vésni a rúnákat, stb... Sajnos nem igazán vagyok egy gyakorlatias ember, lány létemre nem igazán foglalkoztam soha ilyennel, és nem nagyon van a környezetemben aki segíthetne. Viszont a barátom nagyon szereti az ilyen dolgokat és meg szeretném lepni pár ilyen ékszerrel. Az oldalt köszönöm, remélem találok hasznos cikket rajta.
2012. jan. 7. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:

egyszerű fúróval átlehet fúrni.


bőrt neten vagy egy nemtudom mien boltban lehet kapni [link]


vésni nemjó mert abból semmi jó nemfog kisülni, azt gravírozóval lehetne azzal visznot, követ, csontot, műanyagot, gyöngyöt, üveget is akár. egy egyszerű kínai gravírozóval ami cirka 1500Ft-körül van pl a vaterán.

2012. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. jan. 8. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!