Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kihuzták a fogam hétfőn 4...

Lovász márta kérdése:

Kihuzták a fogam hétfőn 4 napja bedagadtam a másik oldalt fertőzésem lehet? Ráadásul bevolt gyulladva az egész innyem ugy huzták ki a fogamat szentkirályin

Figyelt kérdés

2011. dec. 31. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza máris.
2011. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ide járok fogorvoshoz. [link] Nagyon rendesek és baromira nem fáj semmi. Folyamatosan érzéstelenítették. Bármit csinálnak semmi se fáj.


Én nem mennék kórházba, meg szakrendelőbe, mert kirántják és akkor nem lesz fogad. Szerintem meg se próbálnák megmenteni. Ráadásul ennyit a jó kezelésről.


Nézd meg a linket amit átküldtem. Árlista is van és szerintem soha többé ne menj kórházba - egyrészt nem fájna, másrészt nem cseszik el, mert törődnek az emberrel.

2011. dec. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!