Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a fogamzás idején volt egy...

Ha a fogamzás idején volt egy kis gombás hüvelyi fertőzésem, ez okozhat bármiféle károsodást az embrión?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de én a nem-re szavazok.
2011. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem az első babám így fogant. A méhszáj zárt volt végig, csak szülés előtt 2 héttel nyílt ki. Semmi gond nem volt. Egyébként is "csak" annyit okoz a gomba, hogy ha felmegy a méhhez, akkor megrepesztheti a magzatburkot, ami koraszüléshez vezethet. Ezért jó, ha zárva van a méhszáj végig, illetve ha kezelik a gombát a terhesség alatt. Én 5-6 doboz 6-os canesten kúpot biztosan elhasználtam, 1 10es kliont is, de nem szünt meg a gombám. A hormonális változott pont kedvezett az elszaporodásuknak. De zárt méhszáj mellett a tüneti kellemetlenségek mellett semmi bajunk nem lett, már 1,5 éves a fiam: :)
2011. nov. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocs: horm. változás :)
2011. nov. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huh, köszi, kicsit megnyugodtam.
2011. nov. 14. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!