Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltál már részeg?

Voltál már részeg?

Figyelt kérdés
Ha igen hány évesen? Ha nem szeretnél?
2009. máj. 20. 22:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, hogy mit értünk részeg alatt. Ha azt, hogy okádok és annyira rosszul vagyok, hogy nem tudok menni, akkor nem.

Becsiccsentve szoktam lenni. Csak annyit iszok, ameddig még képben vagyok. egyébként nem érzem magam biztonságban és annak nem látom értelmét. egy nő ne igya le magát annyira, hogy nem tud menni. Ja és azért az alkoholért nem adok ki pénzt, amit utána kihányok. 22/L

2009. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem,és nem is szeretem az alkohol ízét.

15/L

2009. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
naná..20 évesen..
2009. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%
hát igen kis 13-14 éves csitri fejjel nagyon bebasztam.......én nem mondom hogy ne igyatok de tudjátok hol a határ. azóta szerencsére már én is tudom.
2009. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%
asszem 14 voltam... először ittam... és sokat... aztán évekig semmit... aztán most megint kezdem... most leszek 18... de hogy akkor milyen részeg leszek... te jó ég:D
2009. aug. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

áá mist is azzzzzzzz v aagyiiik ááááááááááááááá moooooosttttttt isssss vagggggggyokkkkkkkkű


111//ffl

2010. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

pfú

6 éve alkoholista vagyok, nekem ne mond

2010. febr. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
14 évesen voltam először részeg, szilveszterkor :D és nekem eléggé bejött, de a másnap az szar.
2011. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
16 évesen ittam először, ott akkor csak becsíptem, 17 évesen rúgtam be nagyon először, osztálykiránduláson. Tábor közepén a mászókába kapaszkodva dőltem előre, tarkómra osztálytársak öntik flakonból a vizet, sétáltatnak minket (voltunk vagy 6-an így :D), aztán én már ágyba tehető állapotba kerültem (kihánytam magam, a tekintetem is tisztább lett), jöttek osztályfőnökék, meglátták a részegeket, be a zuhanyzóba... Ahol érthetetlen okból, csak meleg víz volt! Megnyomtál egy gombot és pár percig folyt, hőfokot nem tudtál állítani. A saját lábamon, egyedül, segítség nélkül mentem a zuhanyzóba, egyedül öltöztem le alsógatyára, a többi részegnek segíteni kellett mindenben. Mondjuk ezt mesélték, nekem csak emlékképek vannak csak. Aztán kb egy órán keresztül zuhanyoztattak minket, hatalmas pára volt, nagyon meleg, erre viszont emlékszem. Meg arra, hogy folyton nyomtam a gombot, ha elállt a víz. Kifelé már vinni kellett engem... Osztályfőnöknek vágtam egy sztriptízt :D. Szobatársaktól kért száraz alsógatyát, hogy keressék már meg a táskámban, ő paravánt csinált a törülközőből, én meg toltam is le a vizes alsógatyát... :D 30 éves volt az osztályfőnököm, nő :D.
2011. ápr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
14 évesen (L). Elég fiatal voltam, barátaimmal voltunk egy közeli faluban és egyik barátnőm csempészett magával egy kis házipálinkát meg bort. Először csak megkóstoltam a pálinkát, meg egy kis bort hogy felszabadultabb legyek. Aztán csatlakoztak hozzánk 17-18 éves ismerősök és ittunk velük. Ők bírták, én nem. Hárman szedtek fel a földről, kínos volt. Nem vagyok rá büszke, megbántam, mert alapjában véve nem vagyok se piálós, se semmi, jótanuló voltam de legalább arra a pár órára elfeledtem a gondokat. De szerencsére barátnőm észnél volt és mikor látta mennyire kész vagyok leültetett egy padra, hozott egy tepsi kalácsot, és addig nem engedett fölállni amíg meg nemm ettem a fél tepsi kalácsot és amíg teljesen ki nem józanodtam.:)
2011. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!