Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is elegetek van a sok...

Nektek is elegetek van a sok p. csből akiknek, ha segítesz az nem mondják: köszönöm!?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 02:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én erre csak azt tudom mondani,hogy ha nem várod el,hogy megköszönjék a tanácsaidat/segítségedet,akkor nem ér csalódás.

Mert,gondolom,most te sem fogod megköszönni nekem,hogy megválaszoltam a kérdésedet.

2011. dec. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első: a válaszod nem segítség, csak egy válasz. Segítség az, ha kérnek valamit (fordítsátok már le ezt a pár mondatot angolra) te megteszed, ekkor illik odaröfögni, hogy köszi.
2011. dec. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én se várom el!!


bevallom (bár nem vagyok tini) de én se mindig köszönöm meg a választ:P

2011. dec. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ja bocs valamiért úgy olvastam a kérdést h tinikre érted


ezért írtam h nem vagyok tini:P

2011. dec. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:
100%

engem néha eléggé zavar,főleg ha komolyabb sok soros válaszokat is megírok hogy eltudjam neki magyarázni amit kérdez.

oké hogy erről szól az oldal hogy kérdeznek mások pedig válaszolnak de azért mégis csak emberek vagyunk,illene a segítséget megköszönni.

2011. dec. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1-es.

Köszönöm.

2011. dec. 29. 17:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy ez nevelés kérdése is!?
2011. dec. 29. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!