Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félnél otthon egyedül a sötétben?

Félnél otthon egyedül a sötétben?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 17:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Keanu Reeves igen. Én nem. Sokszor vagyok itthon egyedül. Azé' nem néznék horrorfilmet, mert akkor biztos paráznék rendesen :)

Amúgy meg ha jönne egy betörő, közölném vele, hogy először is gatya le és egy kis hancúr, utána viheti a cuccot. van biztosításom! :)

2009. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem is félelem,inkább olyan nyomasztó, zavaró érzés,amit nem annyira szeretek,képtelen vagyok ellazulni,ha valami nagy házban ahol sok helység van egyedül volnék. ez egy tudatalatti dolog. Pedig meg tudom védeni magam,évek óta eddzek,de mégis.Nem is a betőrők vagy ilyesmi,ez olyan megmagyarázhatatlan.Bár túl sok horrort nézek, igaz, azokat mindet mosolyogva élvezem. Nem tudom mitől lehet ez. Jobb kisebb lakásban egyedül lenni sötétben mint nagyobban szerintem.
2010. szept. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Vad-Ász ***** válasza:

Emeletes házunk van,földszinten van a szobám.

Felkapcsolom az összes lámpát,zsebbe rakom a bicskámat,kezem ügyébe teszem a bézbolütömet,és leülök zenét hallgatni.

Ha valamit meghallok kezembe a bézbolütőt másikba a kislámpát kivilágitok és az udvarra(az udvaron is égnek a lámpák).

és ugy óránként körbesétálom a házat mert hallok valamit.

15/f

2013. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!