Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félnél otthon egyedül a sötétben?

Félnél otthon egyedül a sötétben?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 17:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, ha egyedül vagyok itthon este, nálam minden lámpa ég, minden helyiségben, és 5 percenként körbefutok a lakásban, hogy nincs-e itt senki. Nagyon durva :S
2009. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem , élvezném a magányt:)
2009. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is félek nagyon nagyon. :(
2009. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Énis félek nagyon.Néha hallok hangokat a földszintröl és lemegyek valami nagy tárgyal(pl.csatornafedél leszedő)és azal megyek le annyira parázok:S


14/L

2009. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is félnék. Párszor volt ilyen eset, és én is hangokat hallottam, és a kutyám meg is ijedt valamitől a szobámban de úgy,hogy vonyítva kiszaladt, és a sarkot bámulta. Nem volt ott semmi..ezek után elhiheted hogy aludtam..:S
2009. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nincs okom a félelemre. Hiszek a szellemekben, de mivel életemben nem ártottam senkinek sem, így tudom, hogy nincs okuk bántani, ezért nem is félek. A betörőktől meg pláne nem. Van itthon gázsprém, elérhető helyen, plussz egy vérszomjas kutyám, aki mellett senki sem mer bejönni a házba, szóval nem, nem félnék a sötétben.
2009. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már párszor egyedül a sötétben, mondhatni, mindennapos dolog, és eszembe sincs félni:) Mitől kellene? Jó, kiskoromban biztos voltak borzongások, de sose voltam az a sötétben félős. (meg egy kis panelben élni is más, mint egy nagy házban)
2009. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mitől félnék?! Nem hiszek a szellemekben, bejönni pedig nem jön be senki...vagy max bezárom az ajtót és kész.

Amúgy okom lenne rá mivel a volt tulajdonos pont az én szobámban követett el önygilkosságot. :D

2009. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
bocsánat: öngyilkosságot
2009. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan egyedül vagyok itthon és bizony megesik hogy sötétben

Eleinte féltem, mára már megszoktam, sokszor jól esik a sötét és lekapcsolom a villanyt :)

2009. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!