Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félnél otthon egyedül a sötétben?

Félnél otthon egyedül a sötétben?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 17:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem vagyok egy félős típus!:)
2009. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
én nem. ilyenkor zenét hallgatok, koncertfelvételeket nézek vagy valamelyik kedvenc filmem. amúgy élvezem ha rajtam kívül nincs itthon senki. ritka pillanat és ki kell használni. szerintem.
2009. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért az attól függ hogy mennyi ideig kell a sötétben lenni,és hogy mi okból van sötét...mert ha feltudom kapcsolni a villanyt vagy betudom kapcsolni a tv-t akkor nem:D

14/L

2009. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Avalanche ***** válasza:
100%

Amikor egyedül vagyok itthon irány a videókölcsönző, és addig haza nem jövök, ameddig valami jó horrort nem találok. =D Aztán áthívok pár havert, megnézzük, és jön az álmatlan éjszaka..

Amúgy sokszor voltam egyedül itthon, és nincs vele semmi problémám.

2009. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekiállok tévézni. Félek. Mindenhol ég a lámpa. Ilyesztő a film. Tv le. Kulcszörrenés, körbefutom az egész lakást. Kopogtatás (extra halkan), feltöltöm a játékpisztolyt és egy fakanalat is kéznél tartok. Nekiálok sírni. Röhögök magamom egy nagyot és beülök a tv elé 'hótsötét' lakásban :D
2009. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok félős, úgyhogy nem:) 1x az utcán bolyongtam szinte vak sötétben, mert nem égtek az utcai lámpák. Mondjuk akkor már kezdtem kicsit megijedni, már 10 perc után, mert tényleg szinte semmit se láttam:D
2009. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szeretem a magányt is, a sötétet is, úgyhogy jó lenne. Ritka pillanat, ha nincs otthon senki.
2009. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit igen. :S Most is egyedül vagyok. Sokszor van ilyen, szüleim állandóan dolgozni vannak, tesóm nincs. De szerintem egy 61 négyzetméteres lakásban tudtommal nincs senki más rajtam kívül, max szúnyogok, legyek, pókok és mi egyéb állatka xĐ. Igaz néha hallok fura hangokat, pl nagyon érdkes hogy sokszor este fél tíz felé valaki csönget valakinek, ma is így volt már, nem első eset, vagy kótogást, na attól berezelek rendesen :S Anya este 11 körül jö haza, apa meg hajnalban.

14/L

2009. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromba feltem, de most mar nem felek felnottem :))

32/l

2009. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Egy kicsit, tehát felkapcsolom magam előtt a lámpát.
2009. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!