Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én utálom ha valaki ír...

KINGMAX kérdése:

Csak én utálom ha valaki ír valamit (amit ő viccesnek hisz) és azt ő maga küldi be pl. Kommenthuszárra?

Figyelt kérdés

Itt egy élő példa:

[link]


U.i.:

Ez csak nekem tűnik fel?


2011. dec. 27. 00:57
 1/2 anonim ***** válasza:

nem csak téged,teljesen szánalmas az ilyen,sőt itt a gyakorin is sok kamukérdés van ami csak azért van hátha felkerülnek valahová aztán örülnek maguknak.

az meg még szánalmasabb mikor látszik hogy nem is volt olyan kérdés csak meg lett szerkesztve.

teljesen más a betűtípus és a betű méret is mint itt a gyakorin. /nem a régi dizájnos gyakori volt/

de van már faceboook os csalás is,már azt is szerkesztik,múlt kor is fent volt egy a nemkutyán.

2011. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én még olyan nem láttam, vagy nem vettem észre, amelyik szerkesztve volt, de az ilyeneket nagyon utálom, és legalább tudom, hogy nem csak én veszem észre az ilyen dolgokat.
2011. dec. 27. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!