Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nincs sok...

Mit tegyek ha nincs sok pénzem karácsonyi ajándékra?

Figyelt kérdés
16 éves tanuló vagyok és tudok rajzolni meg dolgokat csinálni de sajnos nem hiszem hogy értékelné a családom.Varrógépem is van viszont nem vagyok valami jó varrásban mert még gyakorlok.Gagyi filléres ajándékokat meg nem szeretnék venni.Ha valaki volt már hasonló helyzetben,kérem írjon mert igazán hasznos lenne. Köszönöm
2011. dec. 18. 21:06
 1/4 bánomisén ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem értékelné a családod, ha te magad készítenél nekik valamit? Szerintem annál klasszabb karácsonyi ajándék nincs is. Ha ügyes vagy, akkor élj vele, és csinálj neki szépségeket, örülni fognak, ne aggódj :-)
2011. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy örülnének,de nem akarok megint valami haszontalan dolgot csinálni ami ott porosodik a szekrény tetején.De még van 7 napom úgyhogy mindenképpen megpróbálok készíteni valamit. Köszi :)
2011. dec. 18. 21:18
 3/4 bánomisén ***** válasza:
Akkor hasznosat csinálj. Valaki egy másik kérdésnél telefontokot javasolt a szintén kézzel ügyeskedő kérdezőnek, szerintem az pl. jó ötlet és még hasznos is.
2011. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ramsi2000 válasza:
vászonra szép festmény
2012. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!