Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor ez, hogy is van?...

Somogyilaszlo kérdése:

Most akkor ez, hogy is van? (lent)

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy ha úgy érzem,hogy nem tudtam aludni egész este,akkor mindig kipihent vagyok és amikor úgy érzem,hogy tudtam aludni, akkor fáradt vagyok??Nekem van egy elméletem ami nem biztos,hogy megállja a helyét,de azért leírom.Ugye tudjuk,hogy vannak különböző alvási ciklusok melyeknek az ideje változó és köztük akár 1;2 óra is eltelhet.Lehetséges az,hogy amikor,úgy érzem,hogy egész éjszaka nem aludtam, mégis kipihent vagyok,akkor igazából a köztes 1,2 órára "emlékszem",vagy pont a köztes idő előtt fél órával már fent voltam és ezt tudtam be magamnak egy egész estés fennlétnek?Amikor pedig a fordítottja van, akkor éppen egy alvási ciklus közepén keltem fel és mivel az agy dolgozott és nem tudta befejezni a "dolgát" ezért egész nap fáradt vagyok??Elnézést a viszonylag hosszú szövegért!Ez most így jött ki.Aki tudja,hogy mi állhat a háttérben az írjon!
2011. dec. 11. 17:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!