Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor melyik telefon...

Most akkor melyik telefon számot hívta igazából?

Figyelt kérdés

Kicsit fura számomra ez a dolog,napokban felhívott vki privát számon,számomra nem volt ismerös a személy,nagyon be se mutatkozott,csak kerülte a szót...szórakozott egy darabig velem, hívott,nem szólt bele,vagy ilyent mondott; jössz ki?Nem ?Jó..és le rakta,majd keresett vkit,de nem értettem kit,többször próbáltam el mondani neki hogy valószínűleg téves,de vhogy nagy nehezen megértette,bár utána még 1x hívott,automatikusan rá nyomtam a telefont .A lényege ennek az egésznek hogy, új számom van, ami kb fél éves szám,és megnéztem a ennek a privát számnak a hívás előzményeit,és több mint fél év utánra is vissza ment ,most nem tudom hogy ez a privát számon hívó személy a régi számomat is hívta,vagy annak a számnak a volt tulajdonosának a számát hívhata?

20-as telefonszámról beszélünk mindkét esetben annyi különbséggel,hogy az első előfizetéses volt,míg most az új számom feltöltős, a 20-as kárytásoknál van olyan hogy át adják másoknak a régi nem használt számokat(már az én régi előfizetéses számomnak is ,már más tulajdonosa van)



De itt lényegében az érdekelne ,hogy vajon melyik számot hívhatták?


tegnap 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:

“megnéztem a ennek a privát számnak a hívás előzményeit“


Ez kifejtened legyszi? Hol nezted meg es foleg: hogyan nezted meg az elozmenyeit egy konkret privat szamnak? Nem attol privat, hogy nem tudod a telefonszamot?

ma 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom nekem engedi...

16:56 Bejövő hívás, 0 perc 14 mp

16:55 Hívás elutasítva

16:54 Bejövő hívás, 0 perc 19 mp

augusztus 8., csütörtöka 12:14

Bejövő hívás, 0 perc 21 mp 12:06

Bejövő hívás, 0 perc 10 mp

február 9., péntek 7:52 Bejövő hívás, 0 perc 35 mp

2023. november 1., szerda 16:38 Hívás elutasítva 16:38 Hívás elutasítva.



Így néz ki és felül írja hogy privát....nem tudom,miért mutassa,aki meg hívott,számomra nem ismerős

ma 01:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!