Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 14-pro telefonom...

IPhone 14-pro telefonom kamerája meg sérült vagyis igazából nem tudom mi történt vele, egy lézer érte a hátsó kamera lencséjét és lett benne 2-csík de csak az 1-2-Zoomba a többi tökéletesen működik. Ilyenkor teljes kamera csere?

Figyelt kérdés
ma 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Bizony
ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült? Milyen lézer volt az?

Nem a lencse sérült, hanem az értékelőn sültek ki/meg/be a pixelek.

A nagylátón és a tele kamerán nem látod, mert csak a főkamerán történt ez. Viszon a három kamerát csak egyben lehet cserélni.

Hivatalos szervizben ez egy 100-110ezres számla lesz. Mondjuk ha már szétborítják a telefont és tetnék bele egy új akksit is.

ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hűha ez akkor drága mulatság lesz🥹🥹… hát igazából játszottunk és 1-másodperc alatt történt hogy lett benne egy csík🥹.. 3.-fel felé is szépet vesz… de ha a telefonon van biztosítás akkor?
ma 15:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Én csak videóztam egyébként..
ma 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor megnézed a biztosítási kötvényt hogy pontosan mire fizetnek.
ma 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utána néztem sajnos nincs is🥹
ma 16:56

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!