Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » V-4 es vízmelegítőm van!?

V-4 es vízmelegítőm van!?

Figyelt kérdés
V-4 es vízmelegítőm van. Nem jön belőle eléggé meleg víz. Szerintem túl sok az átfolyó víz mennyisége, és ezért nem tud rendesen felmelegedni. A kis vízmennyiség szabályozó tekerőre csak minimális mértékben reagál. Ha pedig kevésbé van megnyitva a melegvízcsap, akkor meg kialszik a főláng. A víznyomásszabályozó rugó törött volt, azt kicseréltem, de a probléma továbbra is fenáll. Hogyan tudnám az átfolyó víz mennyiségét csökkenteni, úgy, hogy közben az égő lángja ne csökkenjen? (A vízhőmérséklet(gázmennyiség) csúszkát beállítottam, max és min. is.) Valamint a gáznyomásszabályzó műanyag belső csavarféleséget kitekertem, mivel pb.-ről üzemel a készülék?
2011. dec. 11. 08:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!