Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakorikérdések.hu -hasznos...

Gyakorikérdések.hu -hasznos ez az oldal?)

Figyelt kérdés

Én már több száz kérdést olvastam el a válaszokkal együtt, és írtam is sok kérdés. Ezek közül a kérdések közül 10bol ha 1re adtak jó választ, és a többi csak baromság volt, vagy off, nem is kapcsolódott a kérdéshez... Nincs túl sok haszna ennek az oldalnak, mivel egy csomóan hozzászólás-vadászok, de a legtöbben csak beszólnak, leszólják, és oltogatják a kérdot, hogy hülyeség a kérdésük, valamint néhány helyesírási hiba egyesek számára már-már az apokalipszist jelenti...

Valószínuleg én is kapok majd számtalan beszólást, hát ez van. Sajnos sok ilyen idióta ember van...

---

Ti mit gondoltok errol, leginkább arról, hogy sokan csak oltogatják a kérdot, és nem a témával kapcsolatban írnak, jah, és ismételgetik egymás válaszát, gondolom itt is lesz néhány/sok ilyen, és ezekhez hasonló válasz...


2011. dec. 9. 23:32
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
De azért mi sajnos (az értelmesek) kissebbségben vagyunk... :(
2011. dec. 10. 20:16
 22/24 anonim ***** válasza:

Már rengeteg kérdést tettem fel, sajnos, sokra csak hülyeségek jöttek, mert a válaszolók nem voltak igazán jók az olvasott szöveg értésében. Sokszor ez is hiba, hogy nem értelmezi a kérdést, de ha már ott van, gyorsan böfög valamit. A válaszgyűjtőket én is utálom. "Milyen színű a szemed?". Ki a fenét érdekel? Ellenben kaptam hasznos válaszokat is, olyanokat, amiket be tudtam építeni a beadandóimba, esetleg egy könyv letöltési linkje, amit már hetek óta kerestem, vagy eloszlatták a vallási kérdésekben a tévedéseimet.


A végére hagytam. Egyike vagyok azoknak, akik támadnak, ha helyesírási hibát látnak. Viszont igyekszem szépen, illedelmesen a tudomására hozni, hogy a tulajdonneveket kezdje nagy kezdőbetűvel, és a tej is pontos jé. Ugyanis zavaró. Viszont vannak, akik egyáltalán nem használnak vesszőt, emellé még borzalmasan írnak is, és ha az ember szól nekik, hogy "Öreg, mit akarsz kérdezni, mert nem értem!", akkor felháborodnak, hogy "siettek". A gépelési hibákért, vagy az ékezetek hiányáért nem szoktam szólni.

2011. dec. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
én sem rakok vesszőt!soha!
2011. dec. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Én géprol igyekszem mindig tokéletesen írni, de telóról (mint most is), nem mindig írok tokéletesen, és általában az ékezetes betuket sem írom ki (pl. mint most is: betuket, tokéletesen, stb.).
2011. dec. 13. 23:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!