Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakorikérdések.hu -hasznos...

Gyakorikérdések.hu -hasznos ez az oldal?)

Figyelt kérdés

Én már több száz kérdést olvastam el a válaszokkal együtt, és írtam is sok kérdés. Ezek közül a kérdések közül 10bol ha 1re adtak jó választ, és a többi csak baromság volt, vagy off, nem is kapcsolódott a kérdéshez... Nincs túl sok haszna ennek az oldalnak, mivel egy csomóan hozzászólás-vadászok, de a legtöbben csak beszólnak, leszólják, és oltogatják a kérdot, hogy hülyeség a kérdésük, valamint néhány helyesírási hiba egyesek számára már-már az apokalipszist jelenti...

Valószínuleg én is kapok majd számtalan beszólást, hát ez van. Sajnos sok ilyen idióta ember van...

---

Ti mit gondoltok errol, leginkább arról, hogy sokan csak oltogatják a kérdot, és nem a témával kapcsolatban írnak, jah, és ismételgetik egymás válaszát, gondolom itt is lesz néhány/sok ilyen, és ezekhez hasonló válasz...


2011. dec. 9. 23:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem erről elsőre az ugrik be,hogy én már évekkel ezelőtt fohászkodtam magamban,hogy bár csak lehetne vhogy törölni a sok hülye kérdést.....mára eljutottunk odáig,hogy önmagának mki törölheti régebbi kérdéseit ha úgy gondolja,de még így is számtalan baromság meg fog maradni sokáig,mint pl az egyéb kérdéseknél nemrég feltett "fingottál-e már sünire".Sajnos rengeteg olyan felhasználó van,aki nem a valódi mivolta miatt használja az oldalt.
2011. dec. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

kb 60 kérdést tettem amit kb 50 kérdésre biztos kaptam választ a beszólások meg szerintem viccesek.

Most nem azért de ha minden rendbe menne az oldalon és csak normális kérdések és válaszok lennének nem lenne ekkora látogatottság.:)

2011. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hamar írtad az 1. választ, azt hiszem, csodának is nevezhetem, hogy nem beszólás/leszólás/off/stb. volt a válasz. Ennek nagyon-nagyon örülök! :)
2011. dec. 9. 23:41
 4/24 anonim ***** válasza:

23:40

de ettől még nem kéne átesni a ló túloldalára.Most őszintén,fingtál már sünire?

Ennek mi értelme?? Vicces?Oké,röhögök,de csak azért,mert van olyan marha,aki ezt megkérdezte.

2011. dec. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

még mindig első vagyok

épp unatkoztam,és olvasgattam a kérdéseket,azért írtam ide,mert már az is csoda,ha normális kérdést olvas az ember.Nemhogy válaszokból normálisat:)

2011. dec. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
jó hát az már erőltetett humor.
2011. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Látom közben jött még egy válasz... :D Gratulálok, hogy értelmes válaszadókat szereztél magadnak! ;D A beszólások között igen, vannak viccesek is, de a nagyrészük egyáltalán nem az... Ha nekem szólnak be, az igen bántó, de ha másnak, azt meg sokszor rossz nézni...
2011. dec. 9. 23:44
 8/24 A kérdező kommentje:
Szépen jönnek a kommentek! :D Hát igen... Mar a normális kérdés is ritka! És köszi az tényleh értelmes válaszokat (nem rossz értelemben, leszólásként mondom)! :)
2011. dec. 9. 23:47
 9/24 anonim ***** válasza:
Azt nem értem,hogy biztos vannak itt is moderátorok..sőt tuti,mert csúnya szavakat nem is lehet írni elvileg....de nem értem,hogy akkor mért van engedélyezve,vagy mért nem lehet vhogy szankcionálni,hogy az ilyen ordenáré nagy hülyeségek ne kerülhessenek kiírásra.Most arra a fingós kérdésre,már vagy 20 válasz érkezett,mert ismerjük a mondást..egy hülye 100at csinál.
2011. dec. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

de tök jó hogy pl amikor nem vagyok gépnél hanem mondjuk csak fekszem az ágyban vagy bárhol máshol vagyok néha beugrik innen egy olyan kérdés vagy válasz amin még akkor is elröhögöm magam.:D

és most nem az ilyen erőltetett viccekre gondolok mint pl a lefingott sün:D

2011. dec. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!