Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakorikérdések.hu -hasznos...

Gyakorikérdések.hu -hasznos ez az oldal?)

Figyelt kérdés

Én már több száz kérdést olvastam el a válaszokkal együtt, és írtam is sok kérdés. Ezek közül a kérdések közül 10bol ha 1re adtak jó választ, és a többi csak baromság volt, vagy off, nem is kapcsolódott a kérdéshez... Nincs túl sok haszna ennek az oldalnak, mivel egy csomóan hozzászólás-vadászok, de a legtöbben csak beszólnak, leszólják, és oltogatják a kérdot, hogy hülyeség a kérdésük, valamint néhány helyesírási hiba egyesek számára már-már az apokalipszist jelenti...

Valószínuleg én is kapok majd számtalan beszólást, hát ez van. Sajnos sok ilyen idióta ember van...

---

Ti mit gondoltok errol, leginkább arról, hogy sokan csak oltogatják a kérdot, és nem a témával kapcsolatban írnak, jah, és ismételgetik egymás válaszát, gondolom itt is lesz néhány/sok ilyen, és ezekhez hasonló válasz...


2011. dec. 9. 23:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Vannak moderátorok!Sőt bejelentve fizetésért moderálnak!:)
2011. dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Akkora a gyakorikerdesek.hu szervere, hogy lehetetlen már mindent moderálni, nincs rá pénz, a moderátorokra. Csak elméletben léteznek. Mi bejelenthetjük ezeket, de minek fáradoznánk vele? Különben sem tennének szerintem érte semmit... Nem igaz??
2011. dec. 9. 23:55
 13/24 anonim ***** válasza:

Ezért mondtam,hogy a ló túloldalára nem kell átesni.Azért vannak olyanok amik még "elmennek" kategória,és tényleg vicces.Mint ez is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2011. dec. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Hát, én nem látom halvány nyomukat sem a moderátoroknak! :D Az a kérdés meg: lol ez milyen már... xD 800 forintot nem fizet, inkább megvárja a zsarukat, és fizet a semmiért inkább pár ezrest... xD
2011. dec. 9. 23:59
 15/24 anonim ***** válasza:
Vannak moderátorok elhiheted:)nap szinten kb 10 válaszomat biztos törlik:D
2011. dec. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
utolsó: mért miket szoktál kérdezni?:DD
2011. dec. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
:D Szerintem nem dolgoznak túl sokot, de egy ekkora fóumon már nem tudnak küzdeni a moderátorok a túl sok szabálytalankodó tag ellen! :)
2011. dec. 10. 00:03
 18/24 A kérdező kommentje:
Ki nem szokott kérdezni? Mi van? Ezt senki sem írta szerintem... xD :D Félreérthetted/félreolvashattad! ;D
2011. dec. 10. 00:05
 19/24 anonim ***** válasza:
Néhány napja én is megkaptam itt,hogy nagyon unatkozok,ha ilyet kérdezek. Kérdem én: ide nem csak ráérő,unatkozó,a szabadidejét töltő egyén jár? Ide dolgozni járnak az emberek? :) A kérdésedre válaszolva: sokan itt engedik ki a gőzt,itt kiélhetik magukat,hiszen anonim az oldal. Következmény nélkül azt írhatnak,amit akarnak. Ó igen,és a helyesírási hibára utazók :) Na,azokat imádom. helyesírás ellenőrző programmal könnyű az okost játszani. Erre szoktam magamban azt mondani,hogy ha ez akkora lelki törést okoz nekik,akkor menjenek magyar tanárnak.
2011. dec. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szerintem attól is függ, melyik kategóriát nézed. Vannak egészen normálisak is.

Én a kérdéseim legtöbbjére kaptam segítő választ. Sokat kérdeztem akvarisztika témakörben és ott mindig segítettek a tapasztaltabbak.

Válaszolni is mindig úgy szoktam, hogy találjon benne értelmet a kérdező. Sok ilyen felhasználó van a trollok mellett szerintem, mint én.


Napközben, amikor járok-kelek, sokszor eszembe jutnak kérdések, hogy ezt meg kellene kérdezni a gyk-n. Olyanok, hogy pl. miért húz egyik repülő csíkot, a másik nem, meg ilyesmik is. Nincs még egy olyan hely, ahol ezt meg tudnám kérdezni. :)

2011. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!