Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zavaró lehet egy kapcsolatban?

Egy kérdező csajszi kérdése:

Zavaró lehet egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó....Szval, az van hogy van egy barátnöm aki elvesztette a szüzességét de nagyon megbánta ez nyráon történt vele ugy döntött hogy a legjobb fiu barátjával lefekszik,mert totál k vt az életöl és pasi miatt aki szakitott vele.

Most újra együtt vannak,de ez a pasit nagyon zavarja és mindig felhozza és nekem is beszélt róla.tényleg nagyon zavarja és nem tudja elfelejteni a pasija amit csinált vele a csaj,mert én szerintem ha tényleg szerette volna megvárta volna az igazit vagy Őt vagy csak házasság után..

Szerintetek mi van a pasival egyáltalán szeriti a csajt ha mindig felmerül benne az a kérdés hogy biztos e az hogy én ezzel a csajjal akrom elvesziteni?


2011. dec. 9. 18:51
 1/10 anonim válasza:
?a fiu még szüz de a csaj már nm merthogy a pasival összevesztek a csajmeg lefeküdt az egyik haverral..s a pasit ez nagyon zavarja?
2011. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen,szóval az van hogy a csaj lefeküdt a legjobb barátjával

még nyáron .a csaj nagyon megbánta az egészet.és a pasija akivel most együtt van ,mert miatta feküdt le vele meg nagyon közel kerültek egymáshoz azzal a barátjával akivel lefeküdt.

és ez a mostani pasiját nagyon zavarja és minidg felmerül benne a kérdés hogy lefeküdjön e vele vagy nem?

2011. dec. 9. 19:08
 3/10 A kérdező kommentje:
a csaj már nem szűz de a pasi még igen és a pasi ugy szerette volna ha a csajjal vesziti el a szüzességét hoyg egyszerre éljék át
2011. dec. 9. 19:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Tanulj már meg írni!!
2011. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez a pasi csalódott abban, akit szeretett.


szerintem a helyes döntése az lenne, hogy keres egy normális lányt.

2011. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és szerintetek ha tényleg szeretné a pasi akkor miért merül fel benne a kérdés hogy valóban vele akarja elveszteni egy tapasztalt lánnyal?
2011. dec. 9. 19:17
 7/10 anonim ***** válasza:
A lány nem szerette a fiút, ha én tényleg nagyon szeretek valakit, eszembe nem jutna mással ágyba bújni.. Fúj... Ha ideges lennék, max jól lekiabálnám a fejét, vagy szakítanék, de nem tudnám magam csak haragból valaki mással megd*gatni magam... Ez undoritó :/ 14L
2011. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

de a pasira akivcel lefeküdt arra támaszkodott a psi összeakart vele jönni de a csaj nem akarta....

de ha most azzal a pasival va akit tényleg szeret és téynleg szeretik egymást akkor a pasi iért gondol mindig arra hogy nem akar vele lefeküdni?? erre keresem a választ

2011. dec. 9. 19:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azért nem akar a fiú lefeküdni a lánnyal, mert nem bízik benne..Érthető is... előző voltam
2011. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)
2011. dec. 10. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!