Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A helyett, hogy mindenki...

A helyett, hogy mindenki magával van elfoglalva nem szebb látvány ez? (ez egy kép istenről)

Figyelt kérdés

:P


nem vagyok hívő^^

azért el kéne gondolkozni, hogy mennyire szép dolgok vannak az életben. és nem avval foglalkozni, hogy jaj hogy nézek ki.. úristen magányos maradok, most ki fog engem megdugni? stb csak egy percre álljatok meg a nagy rohanásban , reggel fényképeztem :)



[link]


2011. dec. 9. 11:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
11:43 honnan veszed, hogy nem látja? Tán a szerelem, szex kategóriában azt kéne kérdezni, hogy láttad tegnap az égboltot? Vagy ugye milyen szép a hold? Csak erről szólna az élet szerinted? Más nem létezik? Például hogyan keresd meg a pénzt, hogy ne halj éhen? Vagy hogyan keresd meg az igaz szerelmet, mert magányos vagy? Semmi csak az égbolt?:) Másnak nincs próblémája?
2011. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is ezt fotóztam reggel:D (vagyis ilyet...)
2011. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Direkt írtam ide... aki nem érti, az nem érti persze, hogy vannak problémák az életben, mint mindenkinek...De ez elég közhelyes lesz, de könyörgöm csak egyszer szarjatok rá ezekre a problémákra álljatok ki az ablakba és nézzetek ki, elég nyálas duma, de elegem van abból, hogy mindenki ilyen rohadt depresszív... körülöttem is.. JAJ ISTENEM mi lesz velem, ronda vagyok stb.. mindent meglehet oldani ha akarja az ember, AKARAT, és Szív kell ,hozzá... és a külsőség csak egy dolog.. én se vagyok egy álom, még is tudok örülni az ilyen dolgoknak, és komolyan sokkal jobban érzem magam..
2011. dec. 9. 12:02
 14/19 menta34 ***** válasza:
Megnyitottam a kérdést, mert úgy olvastam, hogy "istennőről" :)
2011. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
ma 12:07 :DDDDD végül is :P
2011. dec. 9. 12:10
 16/19 anonim ***** válasza:
Kérdező nem kötöttem beléd. Az ufos poén volt. Az után a 11:43-asra reagáltam. Nem vagyok természet ellenes.
2011. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
11:43 vagyok. Nekem is vannak problémáim mégsem azzal foglalkozok állandóan. Ha így lenne a körülöttem lévő emberek kedvét is lehúznám a negatív gondolkodással. Had ne kelljen a nap 24 órájában azzal foglalkoznom, hogy miből fizetem ezt miből fizetem azt. Azzal nem leszek előbbre. Csak magamba fordulnék. És ezek pont jók arra, hogy egy kicsit elszakadjak a földi élet problémáitól és ne foglalkozzak ezekkel. Már egy éve kórházba járkálok és még mindig nem mondtak az orvosok semmit. Hétfőn be kell feküdnöm a kórházba. Szerinted ez nem elég probléma? De néha akkor is jó megállni kicsit és nem azzal foglalkozni. Nem attól rettegni, hogy mi lesz akkor
2011. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Egyetértek kérdező:)

És tényleg széép^^

2011. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Azzal hogy megállsz 5-15 percre egy nap és kikapcsolod az agyad, és figyelsz kicsit a körülötted lévő "csodákra" nem lesznek nagyobbak a problémáid, nem fog ennyi idő alatt 6x nőni...

sőt feltöltődhetsz és teljes energiabedobással indulhatsz neki a megoldásokra....

2011. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!