Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek? Milyen...

Fiúk! Szerintetek? Milyen csaj az ilyen?

Figyelt kérdés
mit szóltok ahoz, ha pl egy lány deszkázik, bmx-ezik, elektromos gitáron játszik, szereti a fiús megjelenést ruhákban, de jó tanuló, okos, igényes, nem cigizik és nem iszik. ti járnátok vele? mit ajánlanátok neki változtatásnak? lécy kort is! köszi :)
2011. dec. 3. 19:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
likee
2011. dec. 3. 20:29
 12/21 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz negatív kritikát kapni, akkor minek teszed fel a kérdést???


amúgy meg kizárt dolog, hogy járnék veled. sőt, még a barátkozás se jöhetne szóba, az alapján, amit itt produkálsz... sőt, kapaszkodj, szerintem egy normális fiú ismerősöm sem állna veled szóba. (főleg, hogy szerintem max 13 éves lehetsz..)

2011. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. xd
2011. dec. 4. 17:26
 14/21 A kérdező kommentje:
és azért tettem fel a kérdést, h kritikát kapjak. nem zavar, ha negatív is. ezért van ez az oldal, szerintem.
2011. dec. 4. 17:27
 15/21 anonim ***** válasza:
amúgy, puszta kíváncsiságból kérdezem, valami szakmunkásképzőben tanulsz? a barátaid is így szoktak írni az interneten? miért? direkt akarod elkerülni, hogy bárki egy kicsit is intelligensnek tartson?
2011. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Tókéletes ember nincs a földön. Ez az Én válaszom. :))
2011. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Miért? Jó ha vannak különleges csajok, nem kell mindenkinek a többséget majmolni, nekem tetszenek azok a csajok akiknek stílusuk van! Nem kell mindenkinek ribancnak lennie.
2011. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Én járnék veled :P sztem semmi furcsa sincs abban h egy lány ilyen SŐT talán mégjobb is :P jobak mint a szőke cicababák-.- de egy kicsit lázadós tipus vagy nem? :D jah és én is deszkázok :D
2011. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
aki előttem írt annak teljesen igaza van
2011. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
tehát az emberek nagyrésze szerint két fajta lány van, a buta szőke plázacica és a buta fiús?
2011. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!