Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon fontos nektek fiúk,...

Nagyon fontos nektek fiúk, hogy egy csaj hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Én tökéletesen elégedett vagyok magammal bár kicsit fogyhatnék...de ezen kivül semmi bajom szépnek tartom magam és jól érzem magam. De sok olyan ismerősöm van aki nicns megelégedve magával és azt ecseteli, hogy neki soha se lesz pasija, ő senkinek nem fog kelleni.

Szerintetek az a lényeg, hogy a csaj minusz 20 kilo legyen? Vagy nagyon zavar titeket ha egy csaj nem modellalkat? Szép arc fontosabb mint az alak?


2011. máj. 15. 23:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nekem számit, olyan szempontból hogy biszonyos arcok(arc-vonások, fej formákra) tetszenek. ìgy ellég furán hangzik, de gondolom mindenki érti hogy gondolom, hogy mondjuk bizonyos orr jobban tetszik mint valamilyen más.


Ezen túl szeretem a sötét haju lányokat.


Ezen kívül, van egy dolog amit bekell vallanom, akármien bunkónak hangzik, de én duci lányokat nem bírom.

Tökk mindegy mien szép arca van vagy akármi, nem tudnék egy duci lányal járni, persze alkalomtól függ mi is számit ducinak.


Ezzel mondva, úgy értem hogy fontos, mert mikor látok ilyen lányt ami tetszik (küldenék képet de nagyon nehéz találni, nem tudom mire keressek) csak enyémé akarom csinálni

2011. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Értelek.:)

Én nem sértősök meg amúgy semmin, mondom én elégedett vagyok magammal, hiszen sportolok és teszek azért h a kis túlsúlyt leadjam.

Őszintén azok a 120kg-s lányok engem nagyon idegesítenek,holott én sem vagyok 50kg...de akkor is..lányok ha nem is vagytok 5

2011. máj. 15. 23:21
 3/26 A kérdező kommentje:
0kg-k akkor ne törödjetek bele ... hanem tegyetek érte, lesz önbizalmatok...nekem legalábbis van. Sok barátom van sokan szeretnek és ez így oké.
2011. máj. 15. 23:22
 4/26 A kérdező kommentje:
természetesen nem ilyenre gondolok: [link]
2011. máj. 15. 23:24
 5/26 anonim ***** válasza:

lehet hogy túl magasra tesszem a mércét.

De nem tudnám elképzelni hogy olyan lányal alakítsak családot aki nem tetszik (külsöleg)..


Eddig még nem volt igazi barátnöm, hogy hát remélem idövel találok. Persze nem megyek az után, ha egy lányal ismerkedek akkor az tetszik, legyen szöke vagy barna, megtetszik nekem.


De mikor látok egy olyan lányt mint korábban leírtam kicsit, akkor mintha megállna a lélegzetem.

2011. máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Bocs, a rossz nyelv miat,

de érted, ha mondjuk egy lányal ismerkedek, aki nem "az én tipusom", akkor idövel azzá tesszem.. valami ilyesmi.. :D

fura

2011. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

:D

pl melyik tetszik jobban küldök 2 képet..:D

[link]

vagy

[link]

:D

2011. máj. 15. 23:36
 8/26 A kérdező kommentje:

De nem ítéled el a duci lányokat? ugye? vagy pl már rájuk se nézel? és még barátkozni se akarsz velük? :D

vagy elfogadod őket lehetnek jófejek meg minden csak nem tudsz rájuk ugy nézni mint barátnőre? :D

2011. máj. 15. 23:39
 9/26 anonim ***** válasza:

:D


hát pont ezek olyanok akikel nem kezdenék

az arcuk miatt. Azért inkább az elsö ha kell választanom.


Ha a testüket nézzük, az elsö nem duci, de a második már annak számit.

2011. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

:D

sajnos elítélem öket,

tudok velük beszélni, de példáúl a második képen lévö lányal, nem beszélnék annyit, hogy azt higye hogy tetszik nekem.


Szovál bekell valanom hogy kicsit bunkó vagyok ilyen szempontból.

Mint most a munkahelyemen van egy nagy nö ( dagatt) és szoktunk beszélni, és mindig azon jár a fejem hogy remélem nem hisszi azt hogy most tetszik nekem, attól hogy beszélgetek vele.

2011. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!