Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nyelvtörőket tudsz,...

Milyen nyelvtörőket tudsz, ami számodra szinte "lehetetlen" kimondani?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy google a barátom és soha nem hagy cserben,de én kíváncsi vagyok,hogy ti milyent tudtok mondani amibe beletörik a nyelved vagy amit ki sem tudsz mondani:)
2011. nov. 24. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fekete bikapata kopog a pepita patika kövén
2011. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mit sütsz kis szűcs? Sós húst sütsz kis szűcs?


Az ipafai papnak fapipája van, ezért az ipafai papi pipa papi fapipa.

2011. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lenin mauzóleumának a lelinóleumozása :D
2011. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2011. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sárga bögre, görbe bögre, többször egymás után és persze gyorsan. ez a legtöbb embernek nehéz, de gyakorlással fejleszhető
2011. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rabin Granat Tagore
2011. nov. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
pápua törzs főnökét úgy hívták, hogy Puapó. Puapó már nagyon öreg volt, meghalt, ezért a törzs tagjai elhatározták, hogy választanak egy pót Pápua Puapót. Ez a pót Pápua Puapó nagyon szeretett pónilovakra vadászni, a popójukat levágta, megsütötte és megette, ezért elnevezték Pónilópopót-lopó Pótpápua Puapónak. A sok póniló popótól már nagyon meghízott, ezért elnevezték Puhapopójú-Pónilópopót-lopó Pótpápua Puapónak. Az elhízás már kezdett veszélyessé válni, ezért a törzs varázslója azt tanácsolta neki, hogy szopogasson pimpógyökereket. Ezért elnevezték Pimpógyökereket-szopó Puhapopójú-Pónilópopót-lopó Pótpápua Puapónak. Mivel a törzs a Limpopó környékén élt, a törzsfőnök teljes neve így hangzott: Limpopói Pimpógyökeret-szopó Puhapopójú Pónilópopó-lopó Pótpápua Puapó.
2011. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Add meg magad vagy megvagy Vadmeggymag hadnagy!
2012. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Killua333 válasza:

Jamaika a jamaikaijaké.


Te tetted e tettetett tettet te tettetett tettek tettese te.

2013. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Te gyerek! Mondd meg a te gyerekednek, hogy ne mondja többet az én gyerekemnek, hogy te gyerek. Mert ha a te gyereked még egyszer azt mondja az én gyerekemnek, hogy te gyerek, akkor az én gyerekem úgy pofon vágja a te gyereked, hogy a te gyereked soha többet nem mondja az én gyerekemnek, hogy te gyerek.


Moszkvics slusszkulcs, Zsuk-slusszkulcs


Nem minden tarka tollú szarka farka tarka csak a tarka tollú szarka farka tarka

2015. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!