Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek se szeret senki?...

Szerintetek se szeret senki? A barátnőim elkerülnek, néha kicsúfolnak.

Figyelt kérdés

Rockira(Roki-tánc)járok és 4 barátnőm is. Ők legtöbbször egy helyre tömörülnek, és beszélgetnek. Ha odaülök hozzájuk, akkor elülnek, és csúfolnak/kinevetnek.Nemrég jött 1 új lány, őt is ismertem eleve.Ő nem nevettet ki és csúfolt, kedves volt velem. Azt hittem hogy a barátom, de másnap kiderült hogy nem.Kerámia szakköre mentünk, és csak 10 ember mehet először be. Én a lány (a rockis) és még két másik lány voltunk az elsők. Együtt ebédeltünk mi négyen és megmondtam nekik, hogy én is megyek egy táborba (nekünk most adtak papírt, hogy jelentkezzünk nyári táborra) és elkezdték, hogy ne menjek, mert nem akarnak fürdőruhában látni, sőt nem is akarnak látni. Itt kezdődött az egész.Aztán felmentünk a szakkör elé, és megvártuk a tanárt. A lánynak (rockis) volt az osztályfőnöke az ügyeletes tanár. Ezért persze őt kérdezte meg a tanár, hogy ki volt az első 10 ember.

Elkezdte sorolni, és engem direkt kihagyott. Aztán nem is tudtam a következő körben bemenni, mert mennem kellett gitárra. Szerintetek egyáltalán szeret engem valaki? (Ja és a négy ember közül ketten ugyanabba az osztályba jártak (a rockis is) és én voltam ott meg az egyik "legjobb" barátnőm, de mégis csúfoltak.....)


2011. nov. 23. 16:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Halloween-i kedvezmény:D ingyen van a gyerekeknek!
2011. nov. 23. 17:18
 12/13 anonim ***** válasza:
az iskolás közösségek már csak ilyenek, kiközösítik azt, aki kivülálló vagy más mint a többi (bár közössége válogatja)... később se számíts rá h túl népszerű leszel, az ilyen embereknek pár közeli barátja van csak. remélem nem szomorítalak el, csak tapasztalat, ettől még lehetsz boldog ember :)
2011. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 bánomisén ***** válasza:
Legközelebb majd nem leszel ilyen adakozó, ezek szerint nem becsülik meg. Ne rágódj ezen, úgyis lesznek majd olyan barátaid, akik szeretnek és értékelnek. Ezek a mostaniak nem is igazi barátok, nem úgy viselkednek.
2011. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!