Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek se szeret senki?...

Szerintetek se szeret senki? A barátnőim elkerülnek, néha kicsúfolnak.

Figyelt kérdés

Rockira(Roki-tánc)járok és 4 barátnőm is. Ők legtöbbször egy helyre tömörülnek, és beszélgetnek. Ha odaülök hozzájuk, akkor elülnek, és csúfolnak/kinevetnek.Nemrég jött 1 új lány, őt is ismertem eleve.Ő nem nevettet ki és csúfolt, kedves volt velem. Azt hittem hogy a barátom, de másnap kiderült hogy nem.Kerámia szakköre mentünk, és csak 10 ember mehet először be. Én a lány (a rockis) és még két másik lány voltunk az elsők. Együtt ebédeltünk mi négyen és megmondtam nekik, hogy én is megyek egy táborba (nekünk most adtak papírt, hogy jelentkezzünk nyári táborra) és elkezdték, hogy ne menjek, mert nem akarnak fürdőruhában látni, sőt nem is akarnak látni. Itt kezdődött az egész.Aztán felmentünk a szakkör elé, és megvártuk a tanárt. A lánynak (rockis) volt az osztályfőnöke az ügyeletes tanár. Ezért persze őt kérdezte meg a tanár, hogy ki volt az első 10 ember.

Elkezdte sorolni, és engem direkt kihagyott. Aztán nem is tudtam a következő körben bemenni, mert mennem kellett gitárra. Szerintetek egyáltalán szeret engem valaki? (Ja és a négy ember közül ketten ugyanabba az osztályba jártak (a rockis is) és én voltam ott meg az egyik "legjobb" barátnőm, de mégis csúfoltak.....)


2011. nov. 23. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a külsőddel van valami gond? túlsúlyos vagy, nincs elég önbizalmad, nem vagy elég ápolt? önmagában ha nem vagy elég szép az nem gond, mert lehet rajta segíteni ízléses öltözködéssel, jó frizurával. Egyébként nem túl kedves lányokat fogtál ki, keress máshol barátokat, aki elfogad olyannak amilyen vagy.
2011. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy az a négy ember akivel eleinte jártam rokira, azok 5 éve a barátaim, és csak ebbe az évbe kezdtek el csúfolni...
2011. nov. 23. 17:01
 3/13 anonim ***** válasza:
kérdezd meg privát hogy mi bajuk lett veled, mi változott meg bennük veled kapcsolatban ennyi idő után. ha őszinték és kedvelnek, akkor megmondják h van ilyen, ha meg csak jópofiznak akkor eddig se voltak igaz barátok...sajnos elég kemény dolgok ezek :(
2011. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi :(
2011. nov. 23. 17:04
 5/13 bánomisén ***** válasza:

Jól sejtem, hogy kamaszlány vagy?


Nyugodj meg, az, hogy 4-5 lány undok veled, nem jelenti, hogy senki sem szeret. Szerintem te is fel tudsz sorolni kapásból másik 4-5 embert, aki meg szeret téged :-)

2011. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen, de azok a rokonaim. Kamasz vagyok, de nemcsak 4-5 ember utál, (köztük természetesen az 1. osztály óta lévő legjobb barim) hanem nagyábol az egész osztály
2011. nov. 23. 17:06
 7/13 bánomisén ***** válasza:
És te mire gondolsz, mi az oka, hogy nem szeretnek az osztálytársaid? Valami tipped csak van... Nemrég még szerettek, nem igaz? :-)
2011. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 bánomisén ***** válasza:
Egyébként meg ne becsüld le a rokoni szeretetet, nagyon jól jön az olyan ínséges időkben, amikor úgy érzed, hogy mindenki utál :-)
2011. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
... semmi rosszat nem csináltam, még el is vittem őket INGYEN az állarkertbe
2011. nov. 23. 17:14
 10/13 bánomisén ***** válasza:
Hát azt meg hogy csináltad, becsempészted őket a kerítésen át? :-D
2011. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!