Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok sokáig haragudni?

Miért nem tudok sokáig haragudni?

Figyelt kérdés
Ha pl. a barátaim nem foglalkoznak velem, és kiröhögnek a stílusom miatt, de egy idő után meg beszélgetnének velem, akkor miért nem tudom elutasítani őket? Legszívesebben ezt tenném, és néha teszem is, de nem sokra megyek vele. Szóval ha valaki ebben a kavarodásban tudna segíteni, azt nagyon megköszönném!
2011. nov. 22. 14:19
 1/2 Stella90 ***** válasza:
hát ezzel én is így voltam...nem vagyok egyáltalán haragtartó...szerintem ez mondjuk nem csak azért lehet...szerintem te is figyelemre vágysz és társaságra...én is így voltam...mindenféle emberrel beszéltem, haverkodtam, aminek aztán rossz vége is lett...muszáj megtanulnod egy kicsit dacosnak lenned, mert különben azt látják, hogy bármikor csettintenek, te ugrasz...én emiatt voltam az osztály nyomija...miután ez megszűnt, és kiálltam magamért és nem hagytam, hogy csicskáztassanak, minden megváltozott...ők jöttek volna beszélgetni, de engem nem érdekelt...persze legszívesebben mondtam volna, hogy ááápersze megyek, de akkor minden visszatért volna...
2011. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is így van sokszor, bármennyire is haragudni akarok rájuk, nem megy ://
2011. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!