Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegyük fel, látsz egy földön...

Tegyük fel, látsz egy földön heverő embert oda mész segitesz neki, vagy inkább azt gondolod hogy ugyis tökrészeg és otthagyod, hogyan döntesz? Mentőt hívsz, vagy továbbállsz nem törödve vele?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 19:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

En mindenkepp oda mennek, sot mar nem egyszer hivtam mentot beteg emberhez, pl az utolso cukor beteg volt, mindenki azt hitte a nenikerol, hogy reszeg mert acetonos volt a lehelete. Vegig ott voltam vele amig meg jott a mento.

Jartam mar ugy is, hogy -30 fokba egy reszeg fekudt es hamar oda mentunk de ugy elkezdett kiabalni, hogy futva menekultunk el:)

Amugy azert szeretek segiteni az embereken mert soha nem lehet tudni, hogy ki a beteg. A lanyom apja asztmas, nem vitt magaval sprayt es amikor ossze esett senki nem vette szamba, mindenki azt hitte, hogy reszeg. Orakat fekudt a foldon, mire haza tudott jonni....

2009. máj. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%
én egyszer volt velem ilyen,12évesen.tovább álltam,nem törődtem vele
2009. máj. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én is simán továbbállok sajnos...
2010. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!