Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi baja van sok embernek a...

Mi baja van sok embernek a gót stílussal?

Figyelt kérdés
Nem értem én egy gót fiu vok(11 éves)és mindenki megbámul igy: :O Igen gondoltam már rá h mert 11 évesen gótnak lenni... de az ismerőseimet is piszkálják meg furcsának és riasztónak találják akik szintén gótok!miért van ez?a stílus miatt?ez ugyan olyan mint a normál ember csak más a stilusa.naszoval mi a baj a gótokkal?
2011. nov. 19. 16:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hogy mi a baj velük? Pontosan ugyanaz a baj velük, mint a magamutogató melegekkel: Senki nem kíváncsi rá. Ha neki sötét a lelke, vagy homoszexuális, vagy bánom is én, az meg nem jogosítja fel arra, hogy ezt mindenki másnak mutogassa is. Most lehet mondani, hogy "Márpedig a gót stílus ilyen", de erre csak azt mondom, hogy "Márpedig engem nem érdekel, vidd a szemem elől!" Minden ember külseje kivált valamit a másikból, minél kirívóbb, szokatlanabb az a külső, annál erősebb az reakció rá.
2011. nov. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 szamóca.. ***** válasza:
nem tanultam ilyesmit, csak sokat foglalkoztam az ilyen kultúrák alaptermészetével és pszichológiájával...szűk látókörű lennék? nem tudom... te gondolkodsz kisebb intervallumban, azzal hogy kijelentesz olyasmit, amit olvastál, és kb biztosra is veszed. én azt mondtam a világ nem ennyire monokróm. és a külső és belső tulajdonságok nem feltétlen zárják ki egymást... ebbe tágabb világ fér bele mint a te véleményedbe:)
2011. nov. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem olyasmit jelentek ki, amit olvastam, hanem amit tapasztaltam. De általában az általában kifejezést használom . Mert mindig vannak kivételek. És ha púdert látok, nem veszem biztosra, hogy az csak férget takarhat, de erősen gyanítom. A szűklátokörűt nem rád értettem, csak felhívtam a figyelmet a tankönyvszagú bölcsességek csapdáira. Nem is akarok vitázni, pláne, hogy ez itt egy 11 éves kisgyerek kérdése. :D Értem mit akarsz mondani, igazad van.
2011. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 szamóca.. ***** válasza:

nem 11 éves gyerek az, csak unatkozott:D

egyébként én sem olvasottakból élek, tlaán ezért is regáltam kicsit élesebben a kérdéskörre mitn kellett volna, ezért így utólag elnézésed kérem...

rengeteg oylan emberrel vettem körül magam régebben főleg, most is kicsit, akik a kérdéses kategóriába kerültek... és nem voltak üresek:)

2011. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!