Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet az embernek izomláza...

Lehet az embernek izomláza attól, amit álmában csinált?

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam nem és hogy mekkora hülyeség, de egyik éjjel álmomban kötélre másztam, és iszonyúan fájt utána a karom, pedig nem emlékszem semmi megerőltetőre amit előtte nap csináltam volna... de ugye ez lehetetlen? :D
2011. nov. 13. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem egyszer megfájdült a f@szom...mit álmodhattam...xD
2011. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye!Lehet!velem is előfordult már,egész éjjel futottam álmomban,másnap alig birtam felkelni,és ami a leghihetetlenebb valóban izomlázam volt.


Ez amúgy valószinüleg úgy történhet,hogy amikor álmodunk,az izmaink is részt vesznek ebbe,magyarán amikor azt álmodod,hogy erősen fogod a kötelet,és húzod magad,a karod ugyan nem mozdul élőben,de az izmaid igen,ránganak,és ebből alakulhat ki az izomláz.

Úgyhogy nyugodj meg nem vagy hülye,mással is előfordult már.

2011. dec. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!