Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megszegem az esküt, mi...

Ha megszegem az esküt, mi történik?

Figyelt kérdés
Megesküdtem barátnőmnek "anyám" és a sajátom életére... És muszáj lenne megszegnem, azt amire megesküdtem hogy nem fogom megcsinálni. De félek anyának lessz valami baja... Meg a sajátoméra is megesküdtem
2011. nov. 15. 08:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Tehát, ő azt mondta szakit velem ha nem esküszöm meg erre a dologba kényszerből volt telefonon, igy is ér? én kajak félek emiatt. ne röhögjetek ki nem vagyok troll kajak normális ember vagyok.. csak sakk-matt-ot adott
2011. nov. 15. 11:11
 12/19 Antimod ***** válasza:
Ha ilyenekkel lehet téged rángatni, hogy esküdj meg erre meg arra, különben... akkor jó léptekkel haladsz a papucs-állapot felé. Ne hagyd magad. Ha neki is fontos a kapcsolat, nem fog ilyen baromságért elhagyni, hogy simán csak nemet mondasz, és nem esküszöl meg, ha meg nem fontos, akkor úgyis elhagy majd más dolog miatt.
2011. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem kényszerből volt. Mondhattad volna, hogy jó, akkor ennyi volt, bébi.

Vállald már a felelősséget a tetteidért, és a szavaidért. Még akkor is, ha abban a luxusban van részed, hogy a semmire esküdtél meg, következmények nélkül.

2011. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
de miért mondod azt hogy a semmire? de szeretem, de még mindig nem derült ki hogy ez befolyásolja e a családom jövőkjjét
2011. nov. 15. 11:23
 15/19 anonim ***** válasza:

A semmire. Nincs Isten, karma, vagy Titok.

Ha megszegsz egy ígéretet, akkor a következményei is evilágiak.

2011. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Antimod ***** válasza:

"Nincs Isten, karma, vagy Titok."

Ezt így nem jelenteném ki. :)


De ennek így biztosan nem lesz következménye, viszont a jövőben ne esküdözz életekre, meg semmire, mert egyszerűen hülyeség. Én utoljára harmadikos koromban gyötörtem a szüleimet, hogy de esküdjenek meg, hogy nem fog fájni a tejfoghúzás. :D

2011. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nyugodtan aludjak, nem lessz semmi baj hogy megszegtem, nem ezen múlik?
2011. nov. 15. 11:40
 18/19 Antimod ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Ezt így nem jelenteném ki. :) "


Jó, akkor maradjunk annyiban, hogy szerintem.

2011. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!