Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azok...

Miért van az, hogy azok néznek le és röhögnek ki akik a társadalom legalját képezik?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert akik a társadalom legalján vannak, többnyire nem tanultak jó modort. Ez enyhe megfogalmazás volt, mondjuk azt, hogy elég bunkók. Szerintem fel sem merül bennük, hogy talán nem kéne kiröhögniük/lenézniük téged.
2009. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az iskola erre a legjobb példa. Rengeteg laza, alig tanuló, adott esetben kevésbé képzett szülök gyereke, linkesedik el - és linkesiti el a többieket is.

Vannak osztályok és iskolák, ahol egyenesen szégyen tanulni és rengeteg klasszikus értéket lenéznek "mert az már nem menő, hanem gáz"

2009. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ilyenekben általába 0 a tolerancia ,a megértés embertársaikkal szemben! Apró borsó ,primitiv agyukkal nem birják felfogni,elfogadni ha valaki más!Sajnos lehet nekik akármit monddani a saját ,együgyü véleményük hangoztatásánál úgyse látnak tovább!és persze ők azok akik véleményüket beleis vágják a képedbe elég gusztustalan módon,hogy minél nagyobb legyen a hatás!

Szabadidejük nagyrésze normális hobbi helyett,ebbe merül ki...

Ne törödj az ilyenekkel...ezeknek pont ez okoz örömöt,ha felhúznak másokat!

2009. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :( De annnyira idegesít! Tudom,hogy nagyon buták meg minden,de nagyon felhúz,h ők néznek le! Ma is állok a buszon és pár kisebbségi csaj végig bámult,meg kiröhögtek =((
2009. máj. 6. 18:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
azért mert tisztában vannak vele hogy a társadalom alján vannak, sötétek mint az éjszaka, ezért kisebbségi komplexusuk van, melyet ezzel próbálnak kompenzálni.
2009. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ne foglalkozz velük, gondolj arra, hogy te tudod mennyi 2+3, és hogy tudod ki az a Szent István. Vagy röhögj te is, amúgy nem tudod miért nevettek? Velem is volt már hasonló. Azt mondták, hogy akkor mehetek el, hogyha sírok. Na basszsu majdnem megtéptem.
2009. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, én is azt mondom, hogy ne is foglalkozz velük! Velem is előfordult már számtalanszor ilyen, engem is nagyon felhúzott, de csak az tartott vissza bármiféle reakciótól, hogy tudom, hogy én mindenképp többet érek náluk.

Olyan is volt már, hogy egy húszas éveiben járó kisebbségi anyuka a 8 éves gyerekének mutogatott rám az utcán, fennhangon azt mondva, hogy "Nézd csak, az ilyen fiatalokból lesznek az elmebeteg felnőttek!". Mindezt csak azért, mert egyedi a stílusom... De mégsem hagytam, hogy felhúzzon az eset, azért, amit már fentebb leírtam.

2009. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mint röhöghettek.. :/ Előttem állt egy 7-8éves kiscsaj, és szegénykének meg a haját bizergálták :S Tök ari volt,mert odahúzodott hozzám:D
2009. máj. 6. 18:40
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Az vagyok aki azt mondta, hogy tudod mennyi 2+3. Óvodás a viselkedésük, te soha ne süllyedj le a szintjükre, ezt ők élvezik, de iskolát még nem láttak. Soha ne hagyd, hogy megfélemlítsenek, nézd őket levegőnek!
2009. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

MInde rosszban van valami jó :)

Látod, legalább odahuzodtak hozzád :D


Lényeg a lényeg: Aki buta és tudatlan, valamivel ki kell tünnie. Ezt általában a deiváns viselkedéssel teszi.

2009. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!