Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy emlékszel vissza a...

Hogy emlékszel vissza a nyolcadik osztályos évedre?

Figyelt kérdés

milyen volt?hogy telt?

azt mondják a 8.-k szinte elrepül...valóban?


2009. máj. 4. 20:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
ja nekem is borzalom volt mint az egész általános iskola úgy unblock. viszont tényleg elrepül gyorsan, hála az égnek.
2009. máj. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Fú, gyűlöltem az egész osztályt mind a 8 éven keresztül. Hallani sem akarok róluk többet.

8.-ban év vége előtt két héttel az egyik idióta hozzám vágott egy teniszlabdát, amitől megrepedt a koponyám és agyrázkódást kaptam. Képzelhetitek akkor milyen volt ez a 8 év.

2009. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Örültem, mert soha többet nem találkoztam velük.

20/F

2009. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

óóóóh, én nem hogy befejeztem akkor vmit, hanem éppen, h elkezdtem. 6 osztályos gimibe jártam, 7.-ben mentem oda, akkor még ismerkedtem mindennel, és 8.-ban kezdődött az élet. :)

konkrét dolgokra is emlékszem: vidám voltam. jól éreztem magam. elkezdtem netezni pl. :D az volt csak a szép időőőőő! :D (23/L)

2009. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nagyon tetszik ez a kérdés,pont a minap nosztalgiáztam,és hát jó kis év volt...

szerintem nekünk az évek során nagyon jó közösség alakult ki,mi tényleg összeszoktunk,de ismertük is egymást az ovi óta..

a tanárok úgy emlegettek, hogy a "kemény mag",akkor persze nem értettük,mért baj az ha mással foglalkozunk mint kéne,így utólag el kell ismernem mi sokszor tanúsítottuk a kollektív ellenállást..

és annyi szép emléket hoztak azok az évek(ahogy a gimi is),a felejthetetlen kirándulások,programok,farsangok,amikor délutánonként nem haza mentünk,hanem a parkban lógtunk,vagy a pályán fociztunk,annyi versenyt vagy meccset nyertünk így együtt..

a ballagáson kicsit féltem,hogy majd vége lesz a hatalmas örök életre szóló barátságoknak,de szerencsére nem így történt,gyakran találkozunk,a poénokat most is elsütjük,a becenevekre is emlékszünk(mindenkinek volt)és a mai napig így hívjuk egymást(ha ezt mások hallják,elég furcsán néznek),na de sebaj azok is mi voltunk:):)

2009. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

nagyon gyorsan eltelt o.O

szinte észre se vettük..

Mondjuk nekem a 9. is nagyon gyorsan elrepült mert 0.-os voltam. Idén viszont már tanulni kellett:S:D

16/L

2009. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul kezdődött,szerelmem,akinek még akkor nemmertem bevallani elköltözött az utolsó félévben,én pedig nem tudtam tőle elbúcsúzni,mert kórházba kerültem.Aztán jött a felvételi ami jó volt mert felvizni sem kellett verseny mmiatt:D,aztán jött egy másik szerelmem:Daztán elballagtunk és ennyi,elszállt nem is érdekeltek a jegyeim,csak úgy jött és ment:D
2009. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
én örültem hogy vége, annál csak volt minden, kpsuli sokkal jobb, fősuliról meg ne is beszéljünk:D a világ legjobb intézényei:)
2009. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!