Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy emlékszel vissza a...

Hogy emlékszel vissza a nyolcadik osztályos évedre?

Figyelt kérdés

milyen volt?hogy telt?

azt mondják a 8.-k szinte elrepül...valóban?


2009. máj. 4. 20:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Azt azért nem mondanám hogy gyorsan elrepül, én az első félévben tanultam mint az állat, a második félévben pedig már be se jártam nagyon:D
2009. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

hamar elment mint ahogy a 12. is! :D Nekem jó volt és emlékszem a ballagáson még egy csomóan bőgtünk is! így visszagondolva meg nem mennék vissza semmi pénzért sem! Wááá dehogy is! még az oszt talira sem mentem el! idővel rájöttem a középsuli sokkal jobb volt! :D

22/L

2009. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

nekem a 8. év volt a legjobb. örömmel gondolok rá vissza. teljesen összeszoktunk, senki nem piszkálta a másikat, még arra is gondoltunk, hogy mind megbukunk, csakhogy együtt maradhassunk. (persze később nem teljesítettük )

mi voltunk a legrosszabbak, a tanárok sírva mentek ki az órákról, mi pedig sírva nevettünk a sok hülyeségen, ami miatt ők már szinte tanítani sem akartak minket :)

az osztálytalin már ők is nevettek az egészen.


22/l.

2009. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem nyolcadikba járni. Kialakultak a baráti társaságok, sok jó barátom volt, akikkel sokat hülyültünk. A tanárok bírtak minket, nem szakadtunk bele a tanulásba, de azért tanultunk. Visszagondolva tényleg hamar elment. Akkor nagyon bántam, hogy vége, de azóta még jobb évek jöttek. Akkor azt hittem, hogy vége mindennek, a barátságoknak, de nem így lett.
2009. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ált suli 8.osztályra kovácsolódott össze végre az osztályunk...
2009. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

ratyi volt, örülük h megszabadultam tőlük :D


17F

2009. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi év elején Angliában voltunk 10 napot, az nagyon jó volt (nálunk nagyon erős volt az angol, ezért a nyolcadik osztályosokat minden évben viszik). Utána félévig kemény hajtás, de gyorsan elment. Utána meg jártam gimis felvételi előkészítőre, oda nem nagyon szerettem még délután menni, de muszáj volt. Jól elvoltunk, sajnos a mi osztályunk sosem volt az az igazi jó osztály, de az utolsó évre egész jóban lett mindenki mindenkivel. És tényleg gyorsan elment.
2009. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan telt, nagyon.

De jobb is így.. a fiúk meghülyültek, a lányok kurvultak.

Hálát adok Istennek, hogy végre vége (:

2009. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát...én most vagyok 8.-ikos, és egyelőre nem úgy tűnik, mintha minden csak úgy elrepülne.

Az osztályom nem az igazi, ahelyett, hogy 8 év után végre a legszorosabb lenne a "kapcsolatunk" és egy összekovácsolódott osztály lennénk, egy széthúzó osztály vagyunk, kirándulni nem megyünk (sehova), mert az oszi nem indul meg velünk,... Szóval szerintem kerülhettem volna jobb osztályba is. Akartam menni más suliba, de anyumék nem engedtek...

Amúgy mi is csinálunk hülyeséget, mi vagyunk a legrosszabbak a suliba. :) Csak az a baj, hogy egy hülyeség után rájön az oszt.társamra, hogy minket is b*szogasson, és az úgy...milyen már? Kinek van úgy kedve hülyülni?

Mindenki azt mondja, hogy majd a jóra emlékszünk csak, de én alig várom, hogy megszabaduljak az osztály(om)tól!


Bocsi, ha hosszúra sikerült, így látom és a 8.-ik osztályt...:(

2009. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Borzalom.
2009. máj. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!