Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy megfogom bánni?

Lehet hogy megfogom bánni?

Figyelt kérdés

Erősen gondolkodom hogy protituált-hoz megyek, Rólam annyit hogy 25 vagyok, 182 magas 82 kg kékes szem sportosabb testfelépítés: a gond hogy 2 hete csókolóztam először, volt egy kis petting de a lány lerázott, mivel közben beszélgettünk és rákérdezett hogy hány lánnyal voltam illetve hogy volt-e már barátnőm és először hazudni akartam, de úgy éreztem nem helyes. elég valószínű hogy ez volt a kiváltó ok, Sajnos az a helyzet hogy párkapcsolat nekem és a hozzátartozó szexuális élet sajna olyan mint egy állásinterjú: miszerint nagyon jók a papírjai minden iskolája megvan de sajnos nem tudjuk alkalmazni mert nincs tapasztalata.. itt is ugyanez a helyzet csak hol kezdje el az ember ha 25 évesen tapasztalatlan? Ebből és sok éves bulizás és nyitás után sem sikerült.(Nekem főbb a párkapcsolat) de sajnos oda is hátránnyal indulok ha szűz vagyok. Innen az "ötlet".

Légy szíves értelmes válaszokat kérek.


2011. okt. 16. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor egy felszínes lánnyal hozott össze a sors. Próbálj meg olyat keresni, akit feltehetőleg nem befolyásolnak annyira a "külvilágban elért eredményeid" -párkapcsolat terén sem, és a belső értékeid a meghatározóak számára abban, hogy közelebb enged-e magához valakit vagy sem (tudom, ez közhelynek hangzik, de én pl. lány vagyok, és ezért merem mondani, h vannak köztünk ilyenek). Én nem ajánlanám a prostituált "segítségét", de fogalmam sincs, hogy egy fiúnak mennyire meghatározó valóban ez a kérdés kapcsolatnál az énképét illetően, mármint hogy szűz-e vagy sem. De mivel 25 éves vagy, akkor ebből úgy néz ki, hogy eddig tartottad magad annak az ellentétéhez, hogy "szex mindenáron", és biztosan jó okod volt rá valamiért, én tehát a helyedben jól megfontolnám, hogy így könnyítsek-e a dilemmámon.
2011. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt alkalmam, illetve egy esetben de az a lány se belső re se külsőre nem volt vonzó számomra.És akkor azt mondtam hogy akkor inkább így ne.. Viszont az az egy két eset ami adódhatott volna mindig nagyon testes befordult lányok személyében jött. ezért mondtam hogy se külsőleg se belsőleg nem volt semmi közös, semmi ami elindította volna az egészet. Ezt főként az előző lánynak írta válaszként.
2011. okt. 16. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom a prostituáltat. Lehet, hogy még nem találtad meg az igazit? Én is egyetértek az előttem íróval, ne hamarkodd el! Nem vagy még semmiről elkésve.

Ha neked főbb a párkapcsolat, akkor ne keress felszínes kapcsolatokat!

Lehet, hogy egy életre tönkretennéd magad. Olyan lányt keress, akit te érdekelsz és nem az, hogy milyen gyakorlatod van szex terén.Próbálj meg lányokkal intelligensebb helyeken ismerkedni,/könyvtár, színház, szolid szórakozóhelyek/, biztosan rátalálsz az igazira.

Azt pedig, hogy szűz vagy, ne szégyelld, ha találsz olyan lányt, akivel kölcsönösen megszeretitek egymást, hidd el, ez nem lesz probléma.

Tudom, nehéz elhinni, de vannak ilyen lányok, csak ők nem adják magukat olcsón,meg kell őket hódítani.

Ezért fel a fejjel és sok szerencsét!

2011. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tök jól tetted, h nem hazudtál.

Ha ezen múlik egy kapcsolat, az régen rossz. Miért lenne olyan marha nagy hátrány, ha ilyen téren tapasztalatlan vagy? Ha vkinek ez akkora baj, az őt minősíti, és nem téged, hidd el. Ha szerelmes az ember, ez egyáltalán nem mérvadó. Ez akár szűrőként is funkcionálhat. Aki ez alapján ítél, az valóban felszínes.

Szerintem össze sem lehet hasonlítani egy prostit, és mikor vkit igazán szeretsz. Én úgy gondolom, h inkább fektess több energiát abba, h normális leányzót találj. Nem mondom, h könnyű, de megéri. Vannak még.

Azt javaslom tehát, h ne add a fejed prostira. Ne becsüld le magad, h prostihoz folyamodj!

Remélem, h jól fogsz dönteni! :)

2011. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. okt. 19. 00:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!