Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom hova tenni a dolgot,...

Nem tudom hova tenni a dolgot, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Középsuliban másodikos vagyok. Egy közösségi portálon kb 1 éve bejelöltem egy olyan tanárt, aki nem tanít engem, de látásból biztos, hogy ismer. Van egy barátom, aki a testvérét kereste (elég zűrös családi háttere volt) Csak a keresztnevét illetve az életkorát tudta a tesójának és ez megegyezett a tanáréval. Élőben felkereste volna, de pont elkerülték egymást, így írt neki fb-n egy levelet, hogy nem-e ő az. A tanár nem válaszolt..Telt-múlt az idő..és észrevettem, hogy baromira hasonló az ízlésem a tanárral. De tényleg, szinte mindenben..legyen szó zenéről, sportról..Eleinte elkezdett lájkolgatni, majd kommentelni is..de nem csak olyan dolgokhoz, amik őt érdeklik, hanem pl mindennapi eseményekkel kapcsolatban is írt. (Persze, nem írogatok ki minden szart) Suliban pedig mindig azt veszem észre, hogy néz...Már kezd kicsit zavarba ejtő lenni és hajlamos vagyok arra, hogy belemagyarázzak dolgokat egy-egy ember viselkedésébe, de már a barátaim is észrevették..

Megjegyezném nem vagyok a legszebb lány, sőt...illetve a pasinak van barátnője kb 3-4 éve.


Szerintetek miért viselkedik így?


Lehetőleg normális válaszokat!


2011. okt. 4. 19:07
 1/3 A kérdező kommentje:
A testvéreset azért írtam le, mert ott láthatta, hogy ismerem a testvérkeresős srácot.
2011. okt. 4. 19:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ezt nemigazán értem, de ettől még tetszhetsz neki.

Hogy mi köze ennek a testvéres dolognak a történethez azt viszont elárulhatnád.

2011. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Noobok gec
2021. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!