Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a pothajrol?...

Mit gondoltok a pothajrol? Akinek van, volt az irjon par dolgot rola pls. : ) )

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

egy hónapja van.... sokak szerint európait ritka kifogni, hiába írják rá azt h az...

kiváló fodrásznál rakattam fel!

imádom, szeretem nem tudok betellni vele, de rakatok is még hozzá.

hát nekem indiai van; 70 tincs.

a saját hajam erőtlen gyenge, bármit csináltam vele, sehogy nem akart megállni, és hullott is kicsit.

meguntam rakattam fel, kb 45-50 centist.

sokat kell ápolni, rengeteget kell vele foglalkozni...

a lényeg az h vegyél egy kefét, vaddisznósörtéset! de nehogy gagyi legyen!

aztán kell rá szilikonos hajvég ápoló, mert könnyen törik, és mivel nem kapja meg a megfelelő vitaminokat, tápanyagokat, (mert csak vendég haj) így ha nem használsz rá kellően jó minődégű ápoló szereket, minőségi sampont; balzsamot; pakolást, rövid élettartamú lesz a drágán vásárolt hajad.én mindenfélét próbáltam, de az olajosabb Syoss jött be:)

am nekem hőillesztve van, rettegtem hogy kényelmetlen lesz, de egy az egyben sajátomnak érzem!

nem érheti az illesztést sampon, és magas hő, mert az oldja a keratint! naponta többször kell megfésülni, és akármilyen kócos is, alullról felfelé!

ha a fésülést elblicceled, nekünk nem fáj, de hamar becsomósodik majd rasztássá vállik!:D

én imádom, de mivel először van, és kísérletezgettem rajta így kicsit hullott, de isire rakatok hozzá és kicsit hosszabbat:D

jah és este font össze vagy valahogy fog össze, mert ahogy fordgolódsz reggelre csumblis lesz a hajad:D:D:D:D

sok sikert!!

2010. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bocsi, balzsam nem érheti az illesztést, samon igen!

sorry

2010. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyonköszi . sokat segitettél . (L) : ))
2010. aug. 14. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!