Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nálatok nem tünedeznek el az...

Nálatok nem tünedeznek el az evöeszközök a lakásbòl?

Figyelt kérdés
bàrhol is vagyok(koli,albèrlet,baràtomnàl,otthon)egy ido utàn(naprol napra,hètrol hètre) azt veszem èszre,hogy egyszerüen egyre kevesebb a kanàl,villa...ès màr kiborìt.mert meg sem lelem öket.pedig màr legutobb annyira elszallt ettol az agyam,hogy felforgattam a lakast,de sehol semmi.kèrlek mondja valaki,hogy màssal is van ilyen.
2009. ápr. 27. 00:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

igen, én is így vagyok, csak nálam még a műanyag edények is eltűnnek. néha 1-1 előkerül, mert a gyerekek eljátszák, és később megtalálom.

van, ami soha nem kerül elő.

lehet hogy figyelmetlen vagy, és talán kidobod a kukába. Pl amikor a maradékot kiöntöd a szemetesbe, és nem veszed észre.

( én a szemetes lapátot zsákolom be, de rendszeresen :) )

2009. ápr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ilyen gyakran, ilyen sok háztartásban nem lehet kidobálni az evőeszközöket VÉLETLENÜL! Nem tudom, hova tűnnek, de ez nálunk is így van, koliban is így volt... Főleg a kiskanál a fogyóeszköz... Pedig a hűtőt is kirámoljuk mindig, hátha a kajában maradt.. Különös. Olyan, mint a félpár zoknik...

Nem is tudom, mi lenne rá a jó megoldás...

Nálunk egy pár éve már úgy van, hogy az ünnepi alkalmakra vettünk egy 12 db-os készletet, és azt külön tároljuk, mosogatás után mindig oda tesszük vissza, a többi meg mindenkinek egyéni felelőssége. :D (Értsd, én dolgom vigyázni a saját kanalamra, ha elveszik, az én felelősségem.)

2009. ápr. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Minden esetre ha a közeljövöben hinni kezdek az UFO-kban annak ez lesz az oka.mert tènyleg,kajaval nem szoktam kidobni az tuti.de marha idegesìtö,amikor egyre kevesebb van beloluk.ès ràadasul ilyen valamin van,amire fel lehet szèpen akasztgatni öket(külön villa,kés,kanal)aztan az egyik kis akaszton mär csak 4van,1hèt mulva 3,stb.jaaj,idegbaj.lehet,hogy a földönkìvüliek elszedik lassacskan az emberektol ès majd èpitenek belole egy fegyvert az emberisèg ellen???:D
2009. ápr. 27. 01:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nálam is a kiskanál eltűnés volt a probléma aztán a második garnitúra után nyomozni kezdtem és kiderült a turpisság. Amikor megettem a joghurtomat általában kidobtam a kanállal együtt :). Én két hete keressem a palacsinta sütőt de lassan feladom :) (F/19)
2009. ápr. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, megvan minden evőeszközünk :-)

De előfordulhat, hogy valaki valamivel véletlenül összefogja és kidobja. Anyukám rendszerint kis késeket és hámozókat tüntet el egy-egy krumplipucolás alkalmával. Gondolom a lehámozott héjhoz kerül és véletlenül kidobja. Mire feltűnik, hogy nincs meg már késő.

2009. ápr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a kiskanalak tűnnek el és a joghurtos kanalak (amiket anno a spár pontokért vettem). Hogy hová... Rejtély.
2009. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer olvastam vagy hallottam olyan riportot (!!!!), hogy a tárgyak hűtlenek hozzánk:D Bizti a kanál lelép a villával:DDDD
2009. ápr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk a zoknik tunedeznek...:)
2009. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is eltűnnek a kiskanalak, mondtam is nagyimnak múltkor, hogy valami nem jó, már csak egy van abból a kiskanálból, amiből volt egy készlet, s én tuti nem ettem meg... :D
2009. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a koliban a nagy kenyérvágó kések tűntek el rendzseresen,aztán kiderült a banális magyarázat. Pizza rendelésnél ugye a nagybökővel vágtuk fel a bökő a dobozban maradt amit le kellett mindig vinni egy nagy kukába. A késsel együtt dobtuk ki a dobozt.
2009. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!