Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Tesco-ban kapható, pontgyűjt...

A Tesco-ban kapható, pontgyűjtős Zwilling evőeszközök megérik az árukat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 01:59
 1/9 anonim válasza:
25%
A TESCO-nak igen,de ne vedd meg,mert nagyon gagyi,és még így is drága!
2010. dec. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnt gagyinak, de még így is meglehetősen drága.
2010. dec. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Állítólag nagy márkanév ez a Zwilling. Más kérdés, hogy ki ad ki evőeszközért ennyi pénzt. Véleményem szerint még a pontok beváltásával is elég drága mulatság.

Én úgy gondolom, hogy az ilyen pontbeváltós "akciók" (most mindegy, hogy Tescos, vagy Sparos)csak a forgalmazónak éri meg, tehát az áruházaknak. :P

2010. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha sok pénzed van, akkor igen.

Nekem kb egy éve volt egy sztorim a Teszkóval: akkor Tefalra lehetett pontot gyűjteni, 7 vagy 8 ezer volt pontbeváltáskor a Tefal wok. Végül is nem vettünk.

Egy hónap múlva mentem vásárolni és néztem a serpenyőket: ugyanannyiba került teljes áron a Tefal wok, mint amennyit a pontgyűjtéskor fizetni kellett érte. Még egy hónap múlva meg akcióban még kevesebbe került.

Tehát nem, egyáltalán nem éri meg. Nézz szét néhány üzletben, tuti találsz ennél olcsóbban ilyen étkészletet.

2010. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ugyanilyet csak itt találtam és itt is drága:

[link]


(A Tefal-t annak idején mi is vettünk és ugyanolyat én nem láttam olcsóbban. A Tefal-nak is van több termékcsaládja különböző árszinteken és ami később volt akcióban az egy olcsóbb kategória volt.)

2010. dec. 19. 14:30
 6/9 anonim válasza:
100%
Egyetértek! Ami később volt Tefal, az egy olcsóbb kategória. Nem volt olyan vastag és a széle sem volt ugyanolyan.
2010. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Zwilling evőeszközök nagyon jó minőségűek. Szerintem csak a desszertvilla készlet éri meg, a többiért felesleges pontot gyűjteni, túl drága.
2010. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Ne vegyetek semmilyen pontgyűjtős "cuccot"!!! Később akció nélkül is olcsóbb lesz!
2010. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem
2011. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!