Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a fiuk az...

Miért ilyenek a fiuk az osztályba?

Figyelt kérdés
Középsulis lettem,első nap észrevettem,hogy az egyik fiú állandóan néz,meg facebookon is irt,h mit csi? meg hát ilyenek,chat minden este :)de nekem nagyon tetszik,egész nap rá gondolok de suliba még nem is köszön a többi fiuval együtt,5 fiú van és 20 lány,de különcködnek,nem ülnek oda hozzánk.Pénteken osztályelnök lettem,erre beszóltak,hogy:attól,mert osztályelnök vagy nem ülhetsz ide mellénk,meg ilyenek....pedig én kedves vagyok hozzá(juk)de ők meg ilyenek,mindenkit idegesitenek,hogy különcködnek.Miért ilyenek?Mit csináljunk?
2011. szept. 11. 14:14
 1/10 anonim válasza:
89%
Tetszel neki csak a többi fiú előtt nem mer közeledni hozzád.
2011. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Sz@rd le őket és bármennyire tetszik a fiú ne állj össze bunkókkal másrészt azért viselkednek így mert megtehetik legyél te is bunkó velük meg hagyjátok ki őket mindenből!
2011. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Kamaszodtok, dolgoznak a hormonok...és viszi őket a csordaszellem. Egyedül másként viselkedik, próbál ismerkedni, de ha a többi sráccal van, akkor azt csinálja, amit ők. Mert ez a menő, és a csordaszellem is ezt kívánja.
2011. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Semmit haggyad őket, még "kicsik" és éretlenek majd megváltoznak.
2011. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nem különcködés. Meg kell szoknod, hogy középsuliban általában nem megy az, ami sokszor általánosban működött, hogy mindenki mindenkivel jóban van. Ezt meg kell szokni.

Az viszont parasztság, hogy suliban máshogy viselkedik veled, mint egyébként, szerintem kérdezz rá.

2011. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de akivel irogatok annyira tetszik :( jaj :/
2011. szept. 11. 14:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól még ne foglakozz vele 1:mert ez kisfiú 2:parasztság h suliba másmilyen veled.3:Én annó nagyon megjártam és azt tudom neked mondani h ha másképp viselkedik veled suliba lehet h majd közelítessz felé és jól bealáz mindenki elött ha tetszik ha nem óvodás kis tahókkal ne foglakozz ez az élet fel kell nőnöd ha nem akarsz koppanni kislány.
2011. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:(
2011. szept. 11. 14:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Tuti , hogy tetszel neki. A fiúk általában ilyenek h a haverjai előtt nem meri kimutatni h tetszel neki és ezért inkább beszólogat vagy sérteget.
2011. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen a kisfiúk így viselkednek de szted hiányzik neki utolsó h sértegessék?Sztem nem ne foglalkozzon már taknyokkal.
2011. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!