Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is nagyon idegesítenek...

Titeket is nagyon idegesítenek az ilyenek?

Figyelt kérdés
Gyakran teszek fel kérdéseket, mert érdekel valami vagy segítségre lenne szükségem.De mindig vannak olyan emberek, akik ahelyett hogy normális választ írnának, beszólnak, bunkó dolgokat írnak.Miért jó ez nekik?
2011. szept. 9. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert bunkó vagy Bugsy!
2011. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
mert a barackos bukta finom!
2011. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem idegesít, elsiklok felette. Ha nem reagálsz rá, az őket fogja jobban idegesíteni.
2011. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na igen itt se bírták ki...igen nagyon zavar engem is ezért egyre kevesebbet vagyok az oldalon.:/
2011. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bunkó alakok mindig is voltak és lesznek, csak sajna egyre többen vannak.Engem is nagyon idegesítenek az ostoba írásaikkal.A számítógép előtt ülve hirtelen jó nagy arcuk lesz, írják a marhaságaikat, és azt hiszik ők a valakik, pedig csak szimpla parasztok.Elég nehéz, de próbálj meg nem figyelni ezekre. :)
2011. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyűlért.
2012. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!