Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek a...

Csak engem idegesítenek a gyerekek?

Figyelt kérdés

Most 1-6 éves korig gondolok. Mindenki odavan hogy jaaaj milyen aranyosak, főleg az az ilyen 1-3 évesek.. de engem mindig is idegesítettek.. sosem szerettem őket, már ha a közelemben van egy, zavarnám el ahonnan jött.. olyan ostobák.. szerintem egy kiscica vagy egy kiskutya sokkal aranyosabbak. Hamarabb meglehet őket tanítani arra is, hogy hova sz*rjanak.. ne vinnyogjanak egész nap.. meg úgy általánosságban sokkal értelmesebbek :D


De olyan fura mert ennek ellenére tökre úgy látom a jövőmet, hogy akarok majd gyerekeket.. nem tudom miért.. pedig nagyon utálom őket?? Most is itt van egy rokon kislány, mikor belépett az ajtón már akkor menekültem a szobámba hogy ne lássam a képét.. utána benyitott a szobámba, megmondtam anyámnak hogy vigye innen ki..


Én vagyok az egyetlen? :DDD


2011. máj. 3. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de én azért ennyire durván nem. Viszont sokszor engem is irritálnak. Főleg az olyanok akik nincsenek arra megtanítva hogy ne verekedjenek. PL: Múltkor mentem oltásra, aztán 1 kirfiú 1 éves volt. Pofon csapta a másik kislányt Ő is 1 éves volt. És még utánna a verekedős fiú anyukája volt felháborodva... NO KOMMENT az ilyenekről
2011. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Húú na az ilyeneknél megverném a szülőt is meg a gyereket is :DD


a másik amit nagyon nem szeretek azok a túl izgága gyerekek.. panelban lakom és felettem az öreglánynak van két unokája.. fiúk mindketten.. na mikor itt vannak hétvégente. senkinek nem kívánom amit átélek. egész nap futkosnak fenn és toborzékolnak megállás nélkül, néha KOMOLYAN azt gondolom hogy leszabad a plafon. na az ilyeneket is jól fejbevágnám.. :D

2011. máj. 3. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: Nálunk olyan szokott lenni, hogy nyáron jön a szomszéd unokája, és a foci labdát a mi kapunknak rugdosák, utánna röhögve elfutnak, meg pucéran futkoznak az utcán mikor az egyik 8 éves a másik meg 9. :-D
2011. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem őket. Meg azokat az anyákat nem szeretem, akik azt gondolják, hogy az ő gyerekük egy igazi csoda, persze nekik az, de másoknak csak egy ugyanolyan idegesítő gyerek, mint a másik.
2011. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesítenek a kisgyerekek de a hisztijük főleg. A legviccesebb az egészben, hogy pont ilyen szakmára járok ahol kisgyerekekkel kell foglalkozni. Nagyon kiborítóak tudnak lenne a sírással meg ilyenekkel.
2011. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Én a kisbabáktól "félek".1-2 korban akkora szemük van..:SS kiráz tőle a hideg...Egyszerüen utálom öket...Múltkor volt 1 anya az utcán és a kezébe vitte az 1 éves gyereket én mögöttük mentem és a gyerek csak bámult rám a nagy szemeivel...Mintha ölni tudna...xD:D:SS
2011. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
44%
engem csak a kis c1gány0k :) nem tudnak, nem is akarnak emberek közt viselkedni, beilleszkedni már a szüleik sem, és ez meglátszik a kölykeiken is, sose lesz belőlük rendes ember
2011. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
én a babákkal elvagyok, de a 3 évesek/ 3 évnél idősebbek idegesítenek. nagyon :D szerintem ott kezdődik a legrosszabb kor!
2016. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!