Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugráloköteleztem a lányomal a...

Ugráloköteleztem a lányomal a páylaszélen a futokörnél, erre megbotozott megregulázott a parkör. Joga van ehez-e?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 02:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ehez-e?
2011. szept. 3. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megbotozott? :) Hát ahhoz biztosan nincs joga.
2011. szept. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek joga van mindenhez.

A kérdés az,hogy ki mit hagy.

Valószínűleg látta rajtad,hogy egy írástudatlan analfabéta vagy,akinek az értelem hiánya az arcára is kiül,ezért döntött a testi fenyítés mellett,amit biztosan megértesz és ismersz.

2011. szept. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Margit-szigeten vagy hol a futókörnél?


Milyen parkőr?


Ne haragudj, de rendőr is csak indokolt esetben vághat rád egy bottal. Miért nem hívtál rendőrt?


Könnyű testi sértés miatt fel kellett volna jelenteni az illetőt. Nem hiszem el, hogy a nőket mik érik, bezzeg egy cigány férfi lettél volna fiú gyerekkel. Oda se mer nézni.

2011. szept. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beliel ***** válasza:
100%

Én a lányodat botoztam volna :D


Viccet félretéve: értelmezésem szerint ti ott ugróköteleztetek a futópályán, ahol épp nem futott senki és a biztonsági őr elküldött titeket a retekbe. Ha ez így van akkor meg kell kérdezni, hogy miért? Miért amikor senki nem fut a pályán? Miért, amikor nem okoztok senkinek sem kárt és senkit sem tartotok fel?

2011. szept. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kergetett ozt elfutkoltunk, lehet mer setét a böröm
2011. okt. 1. 16:31

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!