Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni azt...

Hogyan tudnám elfelejteni azt ami tegnap történt?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon szörnyű volt. Az volt hogy vártuk a barátnőmet az apukájával,és be ültünk egy kocsmába addig az apja ivott. Ott vártunk másfél órát a barátnőmre és addig az ő 45 éves apja engem "fűzött". Nagyon kényelmetlen volt. Mondta hogyha én idősebb lennék akkor biztos hogy járna velem meg állandóan mondta hogy tetszik neki a szemem és állandóan engem nézett és fogdosott. Utána még ennek a fénypontja volt hogy odajött hozzám egy 60 év körüli részeg csávó aki rám hajolt és kérdezte hogy "sexeltem-e már" és mindenféle hülyeséget mondott akkor nagyon megijedtem,féltem hogy nem megy el. Iszonyatos volt az a másfél óra hogyan tudnám elfelejteni?
2011. aug. 21. 13:29
 1/2 A kérdező kommentje:
15/L
2011. aug. 21. 13:43
 2/2 halibel ***** válasza:
Ne akard elfelejteni csak úgy , mert a tudatalattidban ott fog motoszkálni, és később nagyon rossz lesz. Először is: mond el a bnődnek!!!! azután a szüleidnek. ki kell beszélni. ha nagyon "megviselt", menjetek el pszichiáterhez! remélem segítettem!
2011. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!